2726

چیکار میکنی د عین شیک بودن جلف نباشی و اینا...خانواده خواستگارم قراره بیان عروسی فامیلمون منو ببینن راهنمایی کنید چیکارکنم

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

خودت باش و ی تیپی که همیشه میزدیو بزن.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط خودت باشی کافیه 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ارایش زیاد نکن 

لباس خیلی جلف و بدن نما نپوش 

موقع غذا خوردن خیلی برا خودت غذا نکش

صمیمی باش ولی لودگی نکن

اگه قراره برقصی بندری نرقص😁

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

لباس عروس بپوش هم یه کوچولو بهشون منظورتو رسوندی😂هم میبینن بهت چقد میاد😂

یه ارایش لایت و ساده موهاتم ساده و شیک درست کن ترجیحا باز درست کن بگو ارایشگاه سشوار بکشن ولی ملایم و ساده و درعین حال شیک درستش کن

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

بپر ی رقص تمرین کن

از این شیکا ک انگشتا رو با ناز تکون میدن

اون مدل رقص کر و لال‌ها نه‌ها

ناز بیا کلا

مثلا خندیدنی دستتو بیار سمت لبات

و ولی تابلو نکنی مثلا آروووووم پلک بزنی

ی لباس ماکسی طور براق بپوش

موهاتم ی شینیون ساده

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
2706