2733
2734
خونت هم دلبازه هم چیدمانت شیکه اگه میخوای همون دیوار پشت اف افو اینه کاری کن به خونت میاد 

پس بهترینش همون آیینه است

هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

من دیگه خسته شدم از خلوتی بچه هام پشت سر هم هستن دیگه چند ساله خلوته اولی پنج سالش شده حالا دومی شرو ...

من اولی2ساله اس. سومی4"ماه و  داره اماده میشه برای خرابکاری😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیگه خسته شدم از خلوتی بچه هام پشت سر هم هستن دیگه چند ساله خلوته اولی پنج سالش شده حالا دومی شرو ...

عزیزم زنده باشن خوب کردی باهم بزرگ میشن😍😍

سرتو بگیر بالا ماشاالله با دوتا بچه خونه زندگی به این تمیزی داری

خیر زندگی و بچه هاتو ببینی ان شاالله

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
2731
عزیزم زنده باشن خوب کردی باهم بزرگ میشن😍😍 سرتو بگیر بالا ماشاالله با دوتا بچه خونه زندگی به این ت ...

قربونت از تعریف قشنگ🤭

2740
من اولی2ساله اس. سومی4"ماه و  داره اماده میشه برای خرابکاری😁

یا خدا بچه هم شیرینیه هم خیلیییی سخت ولی بالاخره بزرگ میشن لذتشو میبریم

گذاشتم

اگه نزدیک در ورودیه میتونی یه ضلع آینه کلی. کنسو خوب میشه. یا تابلو بزنی دیوارارو از اون حالت دربیاری. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

دیواری که ایفون هستو اینه کار کن. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤