2410
2553

دستگاه سی ان سی جهت برش cnc روی فلزات استفاده می شود همچنین برای ایجاد طرح های دلخواه روی سنگ میتوانید از cnc سنگ استفاده کنید و برای ایجاد نقوش بسیار زیبا و جذاب روی دربهای فلزی منازل و ... از پانچ cnc ورق استفاده می شود. برش پلاسما نیز نوعی برش دهنده برای متریال مختلف است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خونت رفت گوگل...

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
خب دوستای باسلیقه برای این قسمت چی قشنگ میشه دیوار؟  مثلا آیینه دکوراتیو ولی چه مدلی؟

بقیه خونه رو هم باید دید عزیزم 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2714

خیلی فضا بسته اس نمیشه نظر داد

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
به به چه روشن و دلباز ماشاءالله من بودم هیچی نمیزدم با خلوتی حال میکنم

دیگه خیلی خلوته هرچی میخوام بگیرم میترسم دلم و بزنه خز بشه نمیگیرم

هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

کنار در ورودی کنسول بزار. خیلی قشنکه خونت.دلبازه ورودیش خیلی 

اخه پریز برق ها اونجاست کنسول فکر کنم نشه

هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

2706