2733
2734
عنوان

از مادرشوهرها هیولا نسازیداونهام آدمن!

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 29 پست

ما دلمون می خواد مسئله اینه مادرشوهرا واقعا ما رو به چشم دخترشون نمیبینن برعکس انگاری ما باعث جدایی بچشونیم و به بچشونم تازه داریم ظلم می کنیم ... 

من خودم کاری به کار مادرشوهرم ندارم ها نه بحثی نه دعوایی میرم سر می زنم بهش مشکلی نداریم اما اونم منو به چشم دخترش نمیبینه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهر بد گیرت نیوفتاده ک داری این حرفارو میزنی

اینا همه شعارن 

هیچکس مث مادر ادم نمیشع

مادر ادم بهت تهمت نمیزنه .پشت سرت با اینو اون حرف نمیزنه .دزد خطابت نمیکنه 

ای ک خدا ورش داره از رو زمین 

تو رو خدا با این تاپیکا نمک ب زخم عروسای بدبخت نریز

سلام ملیکم
2731

عزیزم من مادرشوهر خودم خیلی خوبه

ولی‌بعضی ادما واقعا یه مدلین خدا ادم رو‌گیر همچین ادمایی ندازه

ولی خدایییی بعضی عروس خانم ها هم انقددد حساسن که حتی کارهای خوب یا معمولی مادرشوهر رو بس توی ذهنشون مادرشوهر یا خانواده شوهر رو هیولا ساختن هرکاری کنن به بدی برداشت میکنن مدل فکرشون رو باید عوض کنن 

بله ولی درعوض شماخودت خوب میمونی

وقتی عقد بودم ب مادر شوهرم گفتم بیاد بام برای انتخاب لباس عروس ..با یه لبخند استهزا گفت نه😏

بعد بش گفتم فک کن واسه دختر خودت میخای بیای گفت من فقط یک دختر دارم..

2740
بله ولی درعوض شماخودت خوب میمونی

چشم وقتی مادر شوهرم پدر شوهرم پر کرد از خونه انداختم بیرون وقتی بهم گفت چرا زود باردار شدی مگه میخواستیم طلاقت بدیم وقتی بهم گفت تو نحسی از وقتی اومدی گوسفندامون مردن اخه تو روستان وقتی سر اینکه بچم دختره تیکه مینداخت سر اینکه دخترم از پله اقتاد منو دعوا کرد و.......خیلی چیزای دیگه بازم باهاش مهربون باشم 

انقدر مهربون بودم که شوهرم وظیفه میدونه میگه من میدونم تقصیر اوناس ولی تو خوب باش به خاطر اینکه خوبی دوست دارم

ای ام کورد