2737
2734
خواهرشه.دلشه.خب دست خودش نیست.شما دوست داری زن داداشت با داداشت بد رفتاری کنه😐

نگاه کنید تاحدودی حق با شماست و تا حدودی هم حق با اون خانمی هست که ریپلایش کردین

آره واقعا زجر داره که ببینی زن داداشت داره با داداشت بد رفتاری میکنه ولی به نظر من باید به خود زن و شوهر اجازه بدیم که راه زندگیشون رو پیدا کنن.

اگر مثلا شما به عنوان خواهرشوهر برین به داداشتون بگین که زنت داره ازت سوء استفاده می کنه و ... خوب این جور حرفا کم کم باعث ایجاد بذر کینه تودل برادرتون نسبت به زنش میشه و باعث میشه هر روز برادرتون با زنش هزارجور دعوا بیافته تو زندگی شون.

اگر خانواده ها واقعا فرزندانشون رو دوست دارن پس هیچ کدوم نباید کاری کنن که فرزندشون نسبت به همسرش بددل بشه.

😅😅 عزیزم من سعی میکنم همونطور که خواهر شوهرام هوامو دارن منم هوای زنداداشام رو داشته باشم خوبی دو ...

بیشترازشما من بهشون احترام گذاشتم

ازاول عقدبراشون ماهیانه گوشت ومرغ وماهی میبردم هرچی به ذهنشون خطورنکن میگرفتم ومیبردم نمیدونم چش بود ازروحسادت یاهرچیز دیگه ای مینداخت کنار حالانداشتا تامن میرفتم صدای پلاستیک میومد حمله ورمیشد 

براش کلی لباس وسوغاتی میبردم واقعابی فرهنگ وبیشعوربود چندبارگفتم مادرمنم مثل دخترتون بدونیدهرکاری داشتین بگیدانجام بدم هیچوقت نگفت دخترم 🙄🙄

هی تحمل کردم هروز صبح تاشب تماس باهمسرم ودخالتای ریزش که فکرمیکرکمکه مثلا همش همسرم ومیگفت بیافرش بشور ظرفاروبشور بیافلان کن نون بخرکارهروزش بود بابا مگه بچس هروز دستورصادرمیکرد بله مادرشه ولی نه انقدرسواستفاده کنه

ببین خانمی یه طرفه به قاضی میری 

اون محبتایی که من درحقش کردم عمراتوبراش کرده باشی

ناخن پاهاشومیگرفتم ودستش ومیبوسیدم گفتم مادر بزاردعاش پشتمون باشه

پشت سرم حرف میزد وبه همسرم میگفت کمکش نکن پرومیشه

ببین فهمیدم بعدازمدتی به اندازه شعورهرکس احترام بزار

امیدوارم نچشی این روزارو

چون دوس ندارم ببینم یروز پشیمون شدی ازحرفات ودوس ندارم ناراحتی ودل شکستن کسی وببینم

پس هیچوقت یه طرفه به قاضی نرو

ماازاول دیو نبودیم زندگیمون  وریختن بهم که باهاشون بدیم

البته بدم نیستیم نمیبینیمشون وزندگیمون راحت تره

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگاه کنید تاحدودی حق با شماست و تا حدودی هم حق با اون خانمی هست که ریپلایش کردین آره واقعا زجر داره ...

دقیقا👌👌👌👌

دقیقا همین طور من این همه محبت کردم تا الان به عروسمون باهاش مثل خواهر بودم اما دیگه نصبت بهش سرد شد ...

حالا برای ما برعکسش اتفاق افتاده.عزیزم دنیا دار مکافاته،من خودم به شخصه اعتقاد دارم.ماکه هرچی خوبی و احترام کردیم .جوابی نشنیدیم .به خاطر اینکه حرمتی نشکنه،دلی نشکنه ، دوری و دوستی را انتخاب کردیم.نسخه زندگی آدمها باهم فرق داره.نمیشه همه چی را تعمیم داد.

2728
حالا برای ما برعکسش اتفاق افتاده.عزیزم دنیا دار مکافاته،من خودم به شخصه اعتقاد دارم.ماکه هرچی خوبی و ...

بله همینطوره

من عاشق خانواده شوهرمم چون شوهرمو دوس دارم اونام منو دوس دارن منم تعجب میکنم بین اینهمه آدم یکی نیوم ...

عزیزم نی نی سایت کم کم یه میلیون فالور داره که اکثرا خانوم و متاهلن 

اتفاقا اکثرا مثل من و شما با خانواده همسرشون مشکل و ندارن خوبن ولی نمیان تاپیک بزنن یا کامنت بذارن

اونی که مشکل داره تا پیک بزنه که اکثر تاپیک ها سره کاریه اونی هم راسته حساسیت الکی و بزرگ نمایی بعضیاشون خودشون خیلی بدجنسن مشخصه

باید جوری رفتار کنیم که دوست داریم عروسامون با خانواده ما رفتار کنن من بین اطرافیانم میبینم اکثرا باهم خوبن وکاری ندارن

تو کارها و مهمونیا بهم کمک میکنن اینجا سرزمین عجایبه

ولی من راجب مادرشوهر تاپیک نظرسنجی گذاشتم آمارو ببین اکثرا راضی بودن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3132730/نظرسنجی-راجب-مادرشوهر?page=1

عزیزم بستگی به خانواده شوهرداره من خودم وقتی ازدواج کردم هرکی ازمیپرسیدمیگفتم مادرشوهرمومثل مامانم دوست دارم واقعاهم دوسش داشتم اماوقتی میگه تورومثل دخترام دوس دارم ولی درعمل یچیزی دیگ رونشون میده مسلما ادم ناراحت میشه من هروقت کاری دارن میرم کمکشون قبلا تالحظه اخروایمیستادم کمک اماوقتی دیدم هروقت میرم خواهرشوهرام کمترکمک میکنن یااصلاکمک نمیکنن کمک کردناموکم کردم...

قدرمهربونای زندگیتون رووقتی کنارتون هستند بدونید...خوشبختی یعنی...لذت بردن ازداشته ها
2738
عزیزم بستگی به خانواده شوهرداره من خودم وقتی ازدواج کردم هرکی ازمیپرسیدمیگفتم مادرشوهرمومثل مامانم د ...

بااین که خیلی جاهاسمت دختراشه ولی بازم هرکاری ازدستم بربیادوقتی تنهاست براش انجام میدم تصمیم دارم ازاین بعدهم فقط برای رضای خداکمکشون کنم

قدرمهربونای زندگیتون رووقتی کنارتون هستند بدونید...خوشبختی یعنی...لذت بردن ازداشته ها
بیشترازشما من بهشون احترام گذاشتم ازاول عقدبراشون ماهیانه گوشت ومرغ وماهی میبردم هرچی به ذهنشون خطو ...

قصد قضاوت کسی رو ندارم ولی شمشیر از رو بستن واسه خانواده همسر کار درستی نیست بلخره من خودمم خانواده شوهر حساب میشم و دلم نمیخواد لطمه ای به زندگی داداشهام وارد بشه بله وقتی محبت کردی از ته دل بدی دیدی بهتره رابطه ها رو کم کنی که اذیت نشه آدم 

دیروز ی تایپیک دیدم خانومه ناراحت بود که چرا شوهرم کنار مامانش میشینه خب مادره چرا نشینه کنارش من به شخصه وقتی میبینم داداشام به مامانم یا من محبت میکنن کیف میکنم حالا چه لزومی داره شوهرم اینکار رو نکنه ی زن هر چقدر هم بزرگ باشه احتیاج داره به این که ی مرد تاییدش کنه و اونو بخواد چون اون مرد میشه کوه پشت اون زن .اون مرد میتونه پدر باشه پسر باشه داداش باشه حرف اینه خودخواه نباشیم

خواهرشه.دلشه.خب دست خودش نیست.شما دوست داری زن داداشت با داداشت بد رفتاری کنه😐

من تو ارتباط بین برادرم و همسرش دخالت نمیکنم چون از جزئیات دیگه بیخبرم

اسم اینکه یه خانم به شوهرش بگه بچه رو عوض کن هم بدرفتاری نیست. مگه برعکسش بدرفتاریه؟! مگه شستن کو.ن بچه فقط وظیفه مادره؟!! شاید با هم قراری دارن که اصلا بیرون از خونه کارای بچه با پدر باشه که مادر هم استراحت کنه. واقعا باید با این قضیه کنار بیایم که نوع ارتباط یه زن و شوهر به اطرافیان ربطی نداره مگر اینکه یکی از اون دو تا از کسی نظر یا کمک بخواد

رابطه عروس مادر شوهری خوبه.ولی اینجور که شما گفتید کمتر از حده عروس مادر شوهریه.کمک کردن‌و مثلا بگی ...

احترام و کمک واسه کسی که اصلا حالیش نیس یعنی چی فایده نداره احترام و کمک واسه کسی انجام میدن که شعورش برس

نه به نظرم اگه مادرشوهر زن خوبی باش عروس هم مثل دخترش کمکش میکنه و اصلا به معنی این نیس که بشی خودشیرین