2726

خودمون هم خانواده شوهر هستیم ، از ماست که بر ماست چرا انقدر اخلاق ها بد شده ؟ میگن رفتی خونه خانواده شوهرت حرف نزن تحویل نگیر سرت تو گوشی باشه ، کار نکن ، این کارو کن اون کارو کن ، اینم شد سیاست ، بعد میگن چرا آدم ها نا مهربون شدن ، الان منم خواهر شوهر هستم والا به خدا بد عروسهامون رو نخواستم همیشه هم باهاشون صمیمی بودم وخواستم دلشون رو بدست بیارم ، اما وقتی من از صبح خونه مادرم رفتم غذا پختم و تر و تمیز کردم همه چیز آماده پذیرایی ، چرا وقتی عروس میاد انقدر به خودش نمیگه از صبح این دختر زحمت کشیده منم پاشم ی چایی بریزم ؟ چایی ریختن ازش چیزی کم نمیکنه اتفاقا ارزششو میبره بالا و من میرم خونه اش تلافی میکنم کارشو ، بعد میگن چرا آدم ها رفتارشون تغییر میکنه ، عروس میاد دست به سیاه و سفید نمیزنه جلو ما به شوهرش میگه پاشو بچه ارو عوض کن ، فکر کرده این کارهارو بکن ما میگیم وای چه عروسی چه خانمی ، جانم با این کارهات از چشم همه میوفتی...بعد میگه آدم دختر داشته باشه از عروس توقعی نیست اما وقتی سفره برات پهن تو هم فکر کن اومدی خونه قریبه ، ی گوشی دست میگیرن میرن تو گوشی فکر کردن خیلی با کلاس شدن ...

/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من که اینجور نیستم اتفاقا خیلیم با خانواده شوهرم خوبم اونا هم میان خونه ما خودشون پا میشن ظرف میشورن غذا میپزن

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

احترام احترام میاره دیگه ادم هرچی باخانواده شوهرخوب باشه براش خوبن

من امروزانقدحالم بدبود مادرشوهرم اومدبنده خداکاراموکرد اگه براش بدبودم که ککشم نمیگزیدمیگفت به درک

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞

من عاشق خانواده شوهرمم چون شوهرمو دوس دارم اونام منو دوس دارن منم تعجب میکنم بین اینهمه آدم یکی نیومد تعریف کنه همه دارن بد میگن ازشون

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

توهم رفتی خونه مادرشوهرت بشین استراحت کن 😂

درسته که ماهم خانواده شوهر هستیم نباشیم میشیم ولی هر کس باخانوادت خودش خوبه عروس خودشو جدامیدونه اگه هرچقد هم صمیمی باشی میگن شگمبه گوشت نمیشه نه عروس و نه داماد دوست نمیشه 

اینکه اصن دست به سیاه سفید نزنن (چه عروس چه هر کس دیگه ای که میره جایی، حداقل پیشنهاد کمک که می تونن بدن) خیلی بده

ولی اینکه از همسرشون می توان بچه رو عوض کنه چیز بدی نیست، پوشک عوض کردن وظیفه هر دوئه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
احترام احترام میاره دیگه ادم هرچی باخانواده شوهرخوب باشه براش خوبن من امروزانقدحالم بدبود مادرشوهرم ...

دقیقا همین طور من این همه محبت کردم تا الان به عروسمون باهاش مثل خواهر بودم اما دیگه نصبت بهش سرد شدم 

مادرشوهر من دختر نداره انتظار داره با بچه کوچیک میرم خونه ش کوزت باشم

خب نمیشه بعدم یه ور میکنه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706