2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم کاری کرد که هنوزم هنگم🥺🥺🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1668 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متوجه نشدم الان کار شوهر من زشت بود؟ یا نبود😫

😂😂😂 بنظرم کارش خیلی عجیب بوده، همینجوری بیخیال این کارش نشو. من خودمم ۱۵ سال هست که ازدواج کردم تصور کردم شوهرم همچین کاری بکنه برام گرون تموم میشه.

بنظره من بدون دعوا و بحث و گریه در کل هیلی عادی، آروم و کاملا قوی و منطقی برو دیروز براش از زبون خودت تعریف کن که جیشد چایی ایشون دارچین دار ریختی خودت و بچه ها چایی ساده. بعد بگو من توضیح دادم حالا تو در مورد رفتاره عجیبت توضیح بده، توضیح میخوام. 

فرصت بده حرف بزنه حتما هم ازش بپرس زیر سیبیلی رد نکن. 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2728
😂😂😂 بنظرم کارش خیلی عجیب بوده، همینجوری بیخیال این کارش نشو. من خودمم ۱۵ سال هست که ازدواج کردم ت ...

الان طاقت نیاوردم زنگ زدم بهش،بهم میگه پودرشو ریخته بودی چایی رنگ گل گرفته بود باید بزاری دم بکشه 

خودش کلی ترکید از خنده

بهش گفتم شامم بیا خودت درس کن

اخه از ۵ صبح میره ۹ شب میاد همیشه،حالا امشب نه بیاد و باید غذا درس کنه😈😈😈😈🤣🤣🤣

الان طاقت نیاوردم زنگ زدم بهش،بهم میگه پودرشو ریخته بودی چایی رنگ گل گرفته بود باید بزاری دم بکشه&nb ...

😂😂😂😂😂😂 ایول شام امشب دیگه با خودش 👌👌👌👌👌😂😂😂😂

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2738
اره بخدا کارهمیشگیشه خب من خودم هم باشم شوهرم ازبیرون بیاد چیزی بیاره بگه من نمیخورم توبخور منم شک م ...

خیلی خوبه که به صلح رسیدین 😄

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم