2733
2739
عنوان

چقد رو شوهراتون حساسین

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 77 پست
ببین اگه پیام هاش در حد حال و احوال بوده و صحبت از عکس و فیلمو این چرتو پرتا اصلا بهش پرو بال نده&nb ...

مثل اینکه دختره استوری غمگین گذاشته بود

بعد همون شب برا شوهرم پیام داده بود

بعد شوهرم ازش پرسیره بود مخاطب استوریت کیه؟!کی ناراحتت کرده؟!!دختره گفته بو هیچکی و ای حزفا.بعد گفته بود بهش ک ها دوس ندارم ناراحتیت رو ببین و ای حرفا..از اونجایی ک شوهرم تو بیمارشتانه شب قرار بوده مریض ببره دختره..بهش گفته بو چرا نیومدی وای حرفا..بهم گفته بودن عزیزم..نفسم..بوس..قلب فرستاده بودن...

دوست عزیزم.دارممممم دیوونه میشممممممممم...با اینکه شوهرم گف دیه تکرار نمیشه..ولی خو تا یادش میوفتم اشکم در میا

مثل اینکه دختره استوری غمگین گذاشته بود بعد همون شب برا شوهرم پیام داده بود بعد شوهرم ازش پرسیره ب ...

عزیز دلم دختر خوب یه کم زمان میبره فراموش کنی تقریبا 2 سال طول میکشه ولی فراموش میکنی شوهرتم مرتکب اشتباه شده و الان شرمنده است و انشاالله برات جبران میکنه و مطمئن هستم دیگه تکرار نمیکنه عزیزم حتما یه سر به کانالس که واست میفرستم بزن کلمه را کپی کن تو تلگرام بزن ابی میشه روش کلیک کن برو توش اونوقت میفهمی که اتفاقی که برات افتاده خیلی هم بزرگ و سنگین نبوده انشاالله خدا خودش به دلت ارامش بده

@ravanshenasi_khianat

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.