2703
2553
عنوان

چقد رو شوهراتون حساسین

975 بازدید | 77 پست

من از وقتی شوهرم دوساله اینستا نصب کرده کلافه شدم روانی شدم هروقت گوشی دستش میبینم تنم میلرزه.

شوهرم نماز خونه محرم نامحرم سرش میشه اما بلاخره مرده دیگه میترسم چکارش کنم

اینستا نداره و کلا زیاد اهل گوشی نیست

منم حساسیت چندانی ندارم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خود ت اینستا داری؟؟   تنت نمیلرزه؟ 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2714

منم اونجوریم زیادی حساسم 

ب خودشم گفتم ازبس دوست دارم زیادی حساسم دست خودم نیست

الان ابم میخواد بخوره ازم نظر میپرسه 😬😂 

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾

همیشه به این فک کن اگه قراره با چند تا عکس خیانت کنه هرچی زودتر بفهمی بهتره

منم حساسم کمی هی اینوباخودم تکرار میکنم😂🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

حساس نیستم چون فعلا بهش اعتماد دارم ، از طرفی هم حساس بودن فقط باعث میشه آدم خودش اذیت شه و طرف مقابل رو هم اذیت کنه. 

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

همش میرم کنارش وقتی گوشی دستشه. از اولم گفتم اون دختر وضع ناجورارو فالو نکن اما گوش نمیده میگه چکار دارن به من اما اونارو میبینم عصبی میشم همش دوهفتست مصه دیونه ها شدم میپرم به شوهرم اونم گفت تا موقعی ک اخلاقه بچه گانه و شکتو درست نکنی کاری باهات ندارم. الان سرسنگیینیم باهم

به نظرتون زنی پیدا میشه که شوهرش با چندتا زن دیگه در حد قربون صدقه رفتن رابطه داره و خیلی با هم راحتن،بااین موضوع مشکلی نداشته باشه و حتی بااون زنا دوستی کنه و بگه بخنده؟؟؟؟

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
2706