2733
2739
عنوان

عفونت قارچی مزخرف اعصاب خرد کن!

| مشاهده متن کامل بحث + 4220 بازدید | 42 پست
میگن سیر خوبه نخو از توش رد کنی گره بزنی بزارید تو واژن شب که میخواهید بخوابید صبح در بیارید من خودم ...

منم میترسم کلا چیزی بذارم اونجا. و اینکه میترسم بدتر بشم. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
میگن سیر خوبه نخو از توش رد کنی گره بزنی بزارید تو واژن شب که میخواهید بخوابید صبح در بیارید من خودم ...

با بوی بدش چه کنیم  

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوره ی درمانم رو کامل کردم. سر وقت میخوردم و دقیق. به روز حس کردم ترشحاتم خییییلی زیاد شد و از بدنم ...

وقتی ترشحات واژن صحیح نباش پ هاش واژن تغییر کنه باعث رشد باکتری یا قارچ میشه

شاید چون توی اقدامید مصرف قرصی چیزی باعث بهم خوردن پ هاش واژنتون شده

وجود باکتری تو بدنتون برای جنینم خوب نیست اصلا پس تا دلیل مشکلتونو پیدا نکردید اقدام نکنید و تمام نشانه هاتونو مجدد ب دکترتون بدید و حتی دکترتونو عوض کنید تا دلیل مشکلو پیدا کنید

دست به طب سنتی و سیر و سرکه اینام نزنید علمی برید جلو حتما 

درسته سیر عفونتو از بین میبره اما خیلی وقتا اون سیر تو واژن گم شده چون نخ سیرو پاره کرده

یا تشت خودش آلودگی داشته چون قبلا توش هزار تا کار انجام شده و بعد شما نشستید توش

این کارارو اصلا انجام ندید دکترو عوض کنید نهایت

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
آره منم دقیقا همینم بعد از رابطه انقدر زیر دلم درد میگیره الان یک سیپروفلوکساسین خوردم 

دکتر به همسر منم دفعه ی پیش قرص داد. آزیترومایسین و سفکسیم فکر کنم. ولی باز همون آش و همون کاسه. تا وقتی با کاندوم جلوگیری میکردیم اینطوری نبودم. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
2731
منم میترسم کلا چیزی بذارم اونجا. و اینکه میترسم بدتر بشم. 

اما مامانم می‌گفت یک خانمی براش تعریف میکرده گفته این کارو کرده خوب شده میگه خیلی دکترها رفتم اصلا خوب نمی‌شدم منم میترسم 

آره دکترام خودشون به پاپ اسمیر اعتماد ندارند! خیلی عجیبه! من همون روز که پاپ اسمیر داد معاینه شدم و ...

آره منم روزی که دکتر پاپ نوشت چک کرد و گف عفونته ولی پاپ اصلا نشون نداد،نمیدونم تو آز hpv چیزی مشخص میشه یا نه من دکتر گفتم واسم نوشت ولی 500 میشد که گفتن بیمه هم نمیده لامصب خیلی گرون بود و دکتر گف همون کار پاپ رو میکنه دیگه منم بیخیالش شدم

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
دکتر به همسر منم دفعه ی پیش قرص داد. آزیترومایسین و سفکسیم فکر کنم. ولی باز همون آش و همون کاسه. تا ...

من دردسرم اینه که ب کاندومم حساسیت دارم خودم خخ

وقتی ترشحات واژن صحیح نباش پ هاش واژن تغییر کنه باعث رشد باکتری یا قارچ میشه شاید چون توی اقدامید م ...

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید. حتما امروز یه وقت میگیرم میرم دکتر. نه اصلا تو این حالت که نمیشه اقدام کرد. 

2738
دکتر به همسر منم دفعه ی پیش قرص داد. آزیترومایسین و سفکسیم فکر کنم. ولی باز همون آش و همون کاسه. تا ...

دقیقاً منم قبلا با کاندوم بود ذره ای عفونت نداشتم اگر به شوهرم بگم از ژل شستشوی آقایان استفاده کن بهش بر میخوره 

تازه پاپ اسمیر داده بودم که توش چیزی نشون نداده بود ولی با توجه به علایم بالینی و معاینه ای که کرده ...

اگه عفونت شما قارچی باشه سفیکسیم تشدیدش میکنه.

باید فلوکونازول 150 میخوردی.

سفیکسیم خودش باعث بروز قارچ میشه. چون باکتری های خوب رو ازبین میبره.

من عفونت قارچی راجعه داشتم یعنی یمدت خوب بودم دوباره بر میگشت. دکتر گفت حتما تایکسال هفته ای یکبار فلوکونازول بخور .شش ماه خوردم خوب شدم فعلا که برنگشته.    

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
تازه پاپ اسمیر داده بودم که توش چیزی نشون نداده بود ولی با توجه به علایم بالینی و معاینه ای که کرده ...

نه 

بیشتر التهاب لگن داری انگار تا عفونت قارچی

اون دارو ها هیچ کدوم برای عفونت قارچی نیستن

نه  بیشتر التهاب لگن داری انگار تا عفونت قارچی اون دارو ها هیچ کدوم برای عفونت قارچی نیستن

پس عفونت قارچی ندارم. حتما باکتریایی بوده. من از ظاهر واژنم تشخیص دادم قارچی باشه. باز فکر کنم باکتریایی باشه بهتره! انگار این درمانش راحت تره.