2726
عنوان

عفونت قارچی مزخرف اعصاب خرد کن!

| مشاهده متن کامل بحث + 4220 بازدید | 42 پست
احتمالا عفونت ادراری داری که تکرر ادرار داری. عفونت قارچی واژن معمولا درد و سوزش نداره. برو دکتر ب ...

من اصلا سوزش و خارش ندارم؛ حتی موقع ادرار. فقط دلم درد میکنه؛ احساس میکنم رحمم پره! 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
من اصلا سوزش و خارش ندارم؛ حتی موقع ادرار. فقط دلم درد میکنه؛ احساس میکنم رحمم پره! 

منم احساس میکردم مثانمه ولی کمردردم دارم

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مشکلتون باکتری باشه با آنتی بیوتیک حل میشه اما قارچ با آنتی بیوتیک حل نمیشه ! اگه شک دارید قارچ ...

تازه پاپ اسمیر داده بودم که توش چیزی نشون نداده بود ولی با توجه به علایم بالینی و معاینه ای که کرده بود، گفت عفونت داری و برایم مترونیدازول و سفکسیم و داکسی تجویز کرد. خوردم کاملا خوب شدم. ولی دوبارهدقیقا به همون شکل دچار شدم!

با توجه به داروهایی که قبلا داده بهم، عفونتم قارچیه؟ 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
بله. ترشحاتم پنیری نیست ولی نسبتا غلیظه. خارش و سوزش ندارم ولی دلم به شدت درد میکنه و احساس پری دارم ...

عزیزم قارچ خارش داره و ترشح 

حتما به دکتر بگو برات تشخیص قطعی بده که قارچه یا نه 

اگه عفونت باشه با این پمادا خوب نمیشه و اگه عفونت باشه و تعلل کنی گسترش پیدا میکنه 

حتما برو دکتر و آزمایش

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2728
منم احساس میکردم مثانمه ولی کمردردم دارم

منم همینطور. کمرم هم درد میکنه. 

عزیزم قارچ خارش داره و ترشح  حتما به دکتر بگو برات تشخیص قطعی بده که قارچه یا نه  اگه عف ...

خیلی ممنون عزیزم. گفتم تا وقت بگیرم و برم شاید دیر بشه، زودتر یه فکر بکنم. چون تهران نیستم. 

استارتر جان همش تقصیر شوهرامونه من خودم روم نمیشه قبل از رابطه به شوهرم بگم اول برو شستشو بده بعد بی ...

آره راستش منم بعد رابطه اینجوری شدم. دکتر دفعه ی قبل بهم گفت منشاش جنسیه. ولی هرچی به شوهرم میگم قبول نمیکنه. میگه من مشکلی ندارم!!!  😑

تازه پاپ اسمیر داده بودم که توش چیزی نشون نداده بود ولی با توجه به علایم بالینی و معاینه ای که کرده ...

نه عزیزم باکتریاییه 

انتی بیوتیک برای باکتری تجویز میشه 

دوره مصرفتون کامل سر ساعت و به تعداد روزهه انجام دادید یا حس بهتر بودن کردید ادامه ندادی؟

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
آره راستش منم بعد رابطه اینجوری شدم. دکتر دفعه ی قبل بهم گفت منشاش جنسیه. ولی هرچی به شوهرم میگم قبو ...

آره منم دقیقا همینم بعد از رابطه انقدر زیر دلم درد میگیره الان یک سیپروفلوکساسین خوردم 

من نمیدونم چرا پاپ اسمیر نشون نمیده، واسه منم هر بار که پاپ دادم گف سالمه ولی گاهی از کمردرد نمیتونم صاف وایسم،ولی انقد دکتر رفتم خسه شدم خوب نشدم  خوب شدنشم دوره ایه باز بعد یه مدت برمیگرده انگار

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
نه عزیزم باکتریاییه  انتی بیوتیک برای باکتری تجویز میشه  دوره مصرفتون کامل سر ساعت و به ...

دوره ی درمانم رو کامل کردم. سر وقت میخوردم و دقیق. به روز حس کردم ترشحاتم خییییلی زیاد شد و از بدنم خارج شدن. از اون روز مشکلم حل شد و داخل رو که نگاه میکردم تمیز بود. ولی برای بارداری اقدام کردم این مدت، دوباره همونطور شدم. احساس میکنم بعد از رابطه اینطور میشم. 

من نمیدونم چرا پاپ اسمیر نشون نمیده، واسه منم هر بار که پاپ دادم گف سالمه ولی گاهی از کمردرد نمیتونم ...

آره دکترام خودشون به پاپ اسمیر اعتماد ندارند! خیلی عجیبه! من همون روز که پاپ اسمیر داد معاینه شدم و عفونت داشتم! بعد جواب پاپ هیچی نشون نداده بود! 

2706