2737
2739
عنوان

خانومای مومن و متدین کمککککک تورو خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 44 پست
آخه کاش فقط رژ بود😕مداد ابرو هست..خط چشم هست..ریمل واااااااای زیادن😑😑😔😔

جدا از وضو به پوست خودت صدمه میزنی عزیزم

لوازم آرایش نباید بیشتر از چند ساعت رو پوست بمونه... کلی عوارض داره

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدا از وضو به پوست خودت صدمه میزنی عزیزم لوازم آرایش نباید بیشتر از چند ساعت رو پوست بمونه... کلی ع ...

شوهرمم میگه...ولی ازونطرف هم آرایش خیلی دوس دارم..نمیتونم نداشته باشم

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
آره از مکقعی که بیدار میشم تا شب...تازه بعضی وقتا که حال ندارم بشورم آرایشمو با آرایش میخوابم😐

یه کاری کن

با تیمم شروع کن

حتما نمازتو بخون

کم کم خدا راهشو برات آسون میکنه 

وضو میگیری با لذت

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2731
آره از مکقعی که بیدار میشم تا شب...تازه بعضی وقتا که حال ندارم بشورم آرایشمو با آرایش میخوابم😐

این که خیلی بده پوستت نفس نمیکشه

واسه شادی روح برادرم 💔صلوات بفرستین لطفا ممنونم 
خیلی از ماها اولویتمون چیزای چ ت و پرته اولویتتو بده به نماز  دوم اینکه سرگرم یه کاری ب ...

کارمندم و دو بچه دارم یکی ۶ ساله یکی ۶ ماهه . شوهرمم ۲۴ ساعت شیفت . خیلیییی هم مشوق منه در معنویات بسیار پایبند به نماز و واجباته نمیدونم چرا من کم میارم تو معنویات

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
یه کاری کن با تیمم شروع کن حتما نمازتو بخون کم کم خدا راهشو برات آسون میکنه  وضو میگیری با ...

وضو گرفتن که کاری نداره عزیزمممم...من نماز برام خیلی راحت و خوبه و دوسش دارم..مشکلم آرایشه..لوازم آرایش گرون میخرم باید روزی سه بار بشورم و دوباره بزنم نمیتونم که😔

2740
وضو گرفتن که کاری نداره عزیزمممم...من نماز برام خیلی راحت و خوبه و دوسش دارم..مشکلم آرایشه..لوازم آر ...

تو بخون ببین خدا چجوری برات راهشو باز میکنه

اصلا شاید روزیت اینقدر زیاد شد که قیمت لوازم آرایش دیگه برات نطرح نباشه

تو بخون ببین خدا چجوری برات راهشو باز میکنه اصلا شاید روزیت اینقدر زیاد شد که قیمت لوازم آرایش دیگه ...

وااااااای آره واقعا اعتقاد دارم به حرفتون👌🏻

وضو گرفتن که کاری نداره عزیزمممم...من نماز برام خیلی راحت و خوبه و دوسش دارم..مشکلم آرایشه..لوازم آر ...

ارزش اخرتت از پول ومادیات خیلی بیشتره

پول هرجوری باشه خرج میشه اما اخرت از دست بره جبران نمیشه 

توبخاطر خدا یک قدم بردار خدا ده قدم سمتت میاد

بخاطر خدا از زیاد آرایش کردن بگذر

بیرون ومهمونی ارایش کن توخونه رژ بزن یامداد چشم که راحت پاک شن

ارزش اخرتت از پول ومادیات خیلی بیشتره پول هرجوری باشه خرج میشه اما اخرت از دست بره جبران نمیشه  ...

درست میگین شما...من قبلاها که اینجوری توی خط آرایش نیفتاده بودم نمازام سروقت بود حتی بخدااااا نمازشب هم میخوندم..از بس نماز رو دوس دارم..تا حالا چندین بار قرآنو ختم کردم...ولی این آرایش کردنه مزخرف نزاشت 😭😭😭😭ولی حالا بازم سعی خودمو میکنم👌🏻❤

درست میگین شما...من قبلاها که اینجوری توی خط آرایش نیفتاده بودم نمازام سروقت بود حتی بخدااااا نمازشب ...

ایشالا که شیطان ولعنت میکنی و از فردا صبح نمازاتومیخونی

ماروهم دعاکن

سلام.منم این مشکلو دارم گناه مثه دروغ عصبانیت و غیبت میکنم سریع بعدش مثه چی پشیمون میشم و استغفار.تو نمازمم خیلی کاهلم.یهو میبیتی گیر میدم به نماز یه دوماه سروقت حتی زودتر سرسجاده نشستم.یهو هم میبینی دوماهه نماز نمیخونم..از خودم بدم میاد واسه این همه کاهلی و میگم نخونم بهتره.ولی خیلی ناراحتم.نمیدونم چیکار کنم😔😔😔

دوست دارم مادر بشم👪 رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین
2706