2410
2553

سلام 

خانومای عزیز 

خواهش میکنم خواهرانه کمکم کنید 

۱. دلم میخواد نمازام برای اخر وقت نیوفته و فوت وقت نشه . نمازمو سبک نشمارم .

۲. دلم میخواد اصلا و ابدا غیبت نکنم و به کسی ایراد نگیرم و قضاوت نکنم .

۳. دلم میخواد عصبی نشم و حرف زشت هیچ وقت از دهنم بیرون نیاد .

۴. دلم میخواد هیچوقت هیچوقت دروغ نگم . چه مصلحتی چه غیر مصلحتی .

میشه کمکم کنید چجوری این امور رو اجرایی کنم . هر وقت تصمیم میگیرم فقط چند روز میتونم مقاوم باشم . کمکم کنید تورو خدا .

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

اراده رو بالا ببرید.گناه اراده رو ضعیف میکنه،خدا رو همیشه حاضر و ناظر بر اعمال ببینید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صدای اذان رو شنیدی دست از هرکاری بکش

خواستی غیبت کنی بدون تمام گناهاشو داری برای خودت میخری

خواستی فحش بدی بدون چهره برزخیت مثل همون فحش میشه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2456

واسه نمازاول وقت قبل اذان وضو بگیر یا دائم الوضو باش

تا اذان میده میپری سر سجاده

من نمازام رواینطوری اول وقت میخونم

واسه شادی روح برادرم 💔صلوات بفرستین لطفا ممنونم 

ب این فک کن نماز اول وقتتو بخونی سبک میشی

و هی نمیگی وای نمازمو نخوندم

ب این فک کن غیبت کسیو کردی خودتم دوس داری یکی همین حرفا رو یا ایرادارو ازت بگیرع؟

هر وقت راستشو بگی رستگار میشی و خیر میبینی 

من 

با پاداش دادن ب خودتون ، کارهای خوب رو تقویت کنید 

در مواردی هم با تنبیه کردن خودتون ، کارهای بد رو کم و کمتر کنید 

یه اهرم بذارید برای خودتون 

اهرم تنبیه  اهرم تشویق

من اندیشه هستم ولی نام کاربریمو بد نوشتم !! چرا ویرایش نداره خب؟!😬
2714

مرسی دوستای گلم از راهنمایی هاتون بازم اگر کسی تونست راهنماییم کنه

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

سلام عزیز

تبریک میگم.

من فقط یک پیشنها د دارم و ان شاءالله خدا توفیق بهتون بده

التناسدعا دارم

پیشنهادم اینه: چهل جلسه سخنرانی استاد پناهیان با موضوع تنها مطیر رو گوش بدین

نیاز نیست همه رو تو ده روز بخاین گوش بدین

امروز یکی

فردا یکی

.....

کلا گوش بدین

هر چی زمان برد بذار ببره

ولی حتما توصیه میکنم گوش بدین

وحشتناک خوبناااااااا

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
ب این فک کن نماز اول وقتتو بخونی سبک میشی و هی نمیگی وای نمازمو نخوندم ب این فک کن غیبت کسیو کردی ...

تا غیبت میکنم بلافاصله شرمم میاد و‌ پشیمون میشم

دائم الوضو یکم سخت نیست؟ همش استرس داری وضو داری یا ن 

شک در باطل شدن وضو بیاد وضو صحیحه

یقین به شک مقدمه

مثلا یقین داری وضو گرفتی انا شک داری باطل شده یا دسشویی رفتی اون وضو صحیحه

خیلی راحته

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
سلام عزیز تبریک میگم. من فقط یک پیشنها د دارم و ان شاءالله خدا توفیق بهتون بده التناسدعا دارم پی ...

تنها مسیر

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
2706