2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم شاید حق با شماها باشه....تا حالا تو چنیین شرایطی نبودم.ولی خوشم نمیاد با کسی به خاطر کاری که در قبال من نکرده قطع رابطه کنم....

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
نمیدونم شاید حق با شماها باشه....تا حالا تو چنیین شرایطی نبودم.ولی خوشم نمیاد با کسی به خاطر کاری که ...

عزیزم مادر از خود آدم عزیزتره ..اما من به دوستم نگفتم قطع رابطه کنه شاید رابطه این دو نفر زمینه رو برای آشتی عروس و مادرش فراهم کنه

2728
چه بد  اینجور رفت و امدا قشنگ نیست

خودش باعث و بانیشه

من خودم کوچکترین حرفی از خانواده شوهرم نمیخورم بگن ف من فرحزاد رو میگم همیشه جواب دادم ولی بی ادبی نکردم هیچوقت

ولی ایشون ارث میخواد علنی تهمت میزنه مام بعد12سال تحمل دیگه از جم بیرون انداختیمش 

داداشمم ان شاءالله همیشه تنش سالم باشه دوست داشت بیاد اصلا اجباری نداریم شغلش آزاده ما در هر صورت میتونیم هرروز ببینیمش

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
اینجوری خواهر برادرا زود کنار گذاشته میشن به راحتی

واقعا همینه...به جای این که یه دعوا و کدورت برطرف بشه فقط دامنه اش بزرگتر میشه و افراد بیشتری با هم درگیر میشن...فکر کن خواهر و برادر به جای این که بیان وسط پادرمیونی کنن یه جور مسئله حل بشه خودشونم بیافتن به جون هم....

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
عروستون اینو گفت؟😲😲

بله اوهه این که خوبشه😧

ادم زبون نفهم بی خانواده ایی هستش کل طایفه هم باهاش قهر شدن

2738
خدا شفاش بده دختر رو از  خونه ی باباش بیرون کرده 🤐

همین رو بگو

میگفت برو خونه پدرشوهرت😕

عین این پیرزن قدیمای سه نسل قبل میگفت تو دیگه اینجا کاری نداری😐

خاک تو سرش 

پیش ما ایجور بود بعد تو طایفمون خودش رو میزد موش مردگی بعد طایفه میگفتن مقصر شمایید

الان اونام متوجه شدن چه عفریته ایی هستش امسال جرش دادن😂😂😂

واقعا همینه...به جای این که یه دعوا و کدورت برطرف بشه فقط دامنه اش بزرگتر میشه و افراد بیشتری با هم ...

حرف شماهم درسته ولی خیلی بستگی داره سر چی چرا چجوری این کدورت تو خانواده بوجود اومده 

ان شاءالله هیچوقت تو موقعیت قرار نگیری

ما خانواده ایی هستیم اصلا کاری بهم نداریم هیچوقت تو کار هم دخالت نمیکنیم ولی این عروس 12سال تموم اعصاب برامون نذاشت بی لیاقت مام این 12سال رو بحاطر برادرمون تحمل کردیم