2726

؟این سوال رو دوستم پرسید من ندونستم چی جوابش رو بدم فقط گفتم حواست باشه بی احترامی نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا من باید قهر باشم؟رابطخ دو نفر دیگه چه ربطی به من داره؟؟اصلا نمیتونم درک کنم چنیین افرادی رو...

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
چه ربطی به بقیه داره  خودشونو نخود آش کنن  بی ادبیه

دقیقا ادب و فرهنگ یه نفرو میرسونه....

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

منکه اینجوری نیستم ینی مادرم با زن داداشم بحثش شه من دخالت نمیکنم قط رابطم نمیکنم.اخه دو روز دیگه اشتی میکنن من بده میشم این وسط

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2706