2733
2739
عنوان

توی زندگیتون به کی حسادت میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 20 پست

حسادت نمیکنم ب خواهرم و شرایطی ک داره غبطه میخورم در حالی ک اون نا شکره و از زندگیش راضی نیس

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
اره میدونم...چون منم مامانم یه سال مریض بود😔دلم براش خیلی تنگه

خدا رحمتشون کنه ❤

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقریبا هیچکسسس ولی یکم ک فک میکنم زن پسر همسایمون نامزدن ک دیگ اینجا نیستن و ی شهر دیگن البته تاحالا ...

خخ چرا خب 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
خخ چرا خب 

نامرد جای منو گرف ☹☹☹دوست دارم ببینمش با ساطور پوستشو قلفتی بکنم 😡😡

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
2731

به داداشم برعکس من که خیلی ناموفق وبدبختم داداشم توهمه موردا موفق و خدا هواشو داره همیشه زندگیش روال وموفقیت برعکس من که همیشه از چاله درمیام میفتم توچاه

میشه یه صلوات بفرسیدبخت خوبی قسمتم‌بشه😢

من به کسی که قراره یه روزی همسر عشقم بشه حسودیم میشه...

یه بارم به خانم ، همکار همسرم

رفتیم خونشون ، انقدر از باباش گفت ، تو همه ی حرفاش باباش بود

این کارو بابام کرده ، اونو بابام خریده

اونو بابام درست کرده

هر وقت یادم میاد دلم میشکنه ، اخه من بچگی بابامو از دست دادم 😔