2410
2553
عنوان

توی زندگیتون به کی حسادت میکنین

221 بازدید | 20 پست

من خودم به  پسر دایی همسرم و خانمش .عاشق هم بودن .خانواده پسر راضی نمیشدن .ولی بدستش اورد .از خامش هم سرتره .خانمش ههم با سیاست .

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

باطن و ظاهرشون هم خوبه 😉

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
2714

به دخترایی که با مادرشون خیلی جورن

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

خواهرشوهر م شوهرش بدجور عاشقشه اخلاق خیلی خوبی داره شوهرش خیلی بهش کمک میکنه توکا.ر خونه

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
نمیدونم چرا...😔به همه ی کسایی که مادر دارن...

الهی .منم به همه اونایی که مادر سالم دارن .من مادرم مریضه .همیشه یه دلهره باهامونه 

تقریبا هیچکسسس ولی یکم ک فک میکنم زن پسر همسایمون نامزدن ک دیگ اینجا نیستن و ی شهر دیگن البته تاحالا اون دختره رو هم ندیدم همسن خودمم هس ۱۷ 😒😒ایششش

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
به هر كس كه دو رو هست ،بدجنس هست ولى بازم شوهرش پشتش و ميگيره

دقیقا

2706