2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم بخاطر بی کیفیتی اکثر رستورانها مخصوصا رستورانهای بین راهی هرگز بیرون غذا نمیخورم😪

دیگه مرگ اور نیستن نهایتش به اسهال ول میکنه🤕

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
2740
واقعا چرا بقیه نمردن، ببخشید 😂😂😂😂

😄نه منظورم اینه که بخاطر غذا نبوده. وگرنه بقیه هم می مردن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
فک کنم آقاهه مثل امضای شما بوده😐

آره ولی ایندفعه قید خنده رو زد دیگه. مرگ یبار شیون یبار

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
دیگه مرگ اور نیستن نهایتش به اسهال ول میکنه🤕

حالا بخاطر مرگ ک ن ولی در کل موادغذایی ک استفاده میکنن بی کیفیته و معلوم نی با چیا درست میکنن چن وقت پیش میگفتن تو ی رستوران بین راهی از گوشت خر استفاده میکردن بعد چن وقت ک ب خورد مردم داده بودن لو رفتن😖

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏

من یباررستوران یه پنجم میگوسوخاری خوردم خداشاهده تا پای مرگ رفتم اشهدمو خوندم بزور و زحمت کادر اورژانس برگشتم این درحالی بود که قبلا هم میگو بارهاخورده بودم ممکنه حساسیت بوده باشه،خدا روحش روقرین آرامش کنه🙏