2733
2739
عنوان

ترک شکم در بارداری (داغونم بیاید)

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 29 پست
ن بیشتر ب وزن و اندازه شکم قبل حاملگی مربوط میشه.اونایی ک لاغرن و شکم ندارن ترک نمیخورن.

عزیزم اگه وضع مالیتون تقریبا خوبه نگران نشو بعد از زایمان که شکمت یکم جمع و جور شد میتونی بری دکتر درستش کنی

💓💓💓
تو ماه های اخر بیشتر میشه نه؟ وای دیگه هیچی نمیخورم اصلا. خدا بدش نیاد از وقتی ترک هارو دیدم دیگه ...

یعنی هیچی ندارم جوابتو بدم

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن بیشتر ب وزن و اندازه شکم قبل حاملگی مربوط میشه.اونایی ک لاغرن و شکم ندارن ترک نمیخورن.

نه من اولين شكمم ٦٣ كيلو بودم با قد ١٦٥ اما شناگر حرفه اي بردم اصلا شكمم چربي نداشت به لطف خدا عين اينه شكمم

دومي  كه الان باشه وزنم بسيار بالا بود  و ورزشم نكرده بودم قبلش بعد از شكم دومم فقط تردميل و اسكي الانم  ماه هشتم هستم وزنم خيلي رفته بالا ١٧٦ پوند هستم بازم شكمم ترك نخورده به لطف خدا 

اما مثلا تو چاق و لاغري كمي رو پهلوم و يه كوچولو كنار يكي از سينه هام ترك داره اما شكم نه!

مرسی میرم‌میخرم از دارو خونه  

كرمه رو كه خريدي ويتامين  E روغنشو مخلوط كن با كرمه شكمتو از پايين چپ به راست دوراني ماساژ بده

من از قبل از بارداريهام شروع به زدن ميكردم اما دكترم بهم يه بار گفت ارثيه

نه من اولين شكمم ٦٣ كيلو بودم با قد ١٦٥ اما شنگر حرفهاي بردم اصلا شكمم چربي نداشت به لطف خدا عي ...

خوشبحالت

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2740
كرمه رو كه خريدي ويتامين ٦ بگير روغنشو مخلوط كن با كرمه شكمتو از پايين چپ به راست دوراني ماساژ بده ...

باشه مرسی میخرم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
با ليزر محو ويشه يه ٩٠٪؜

مطمنی؟من ک تو اینترنت خوندم راهی نداره

نه اينجا توو امريكا ليزر ميكنن دكترم بهم گفت

امکانات اونجا بله

من اصلا اين روغن ماليدنا و كرم هاي جورواجور زدنارو قبول ندارم شك نكن كه ترك شكم ژنتيكيه من تو كل بارداري شكممو حتي يكبارم چربب نكردم چون متنفرم پوستم چرب باشه اصلا نميتونم تحمل كنم! يه دونه تركم نخوردم! مامانمم با ٣ تا بچه شكمش يه دونم ترك نخورد منم به خودش رفتم. بعدشم الكي حساس نباش شوهرتم حساس نكن اصلا لزومي نداره نشونش بدي چه برسه بخواد نظر بده😐

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2706