2726
عنوان

ترک شکم در بارداری (داغونم بیاید)

193 بازدید | 29 پست

بچه ها من اوایل ۷ماه هستم از ۵ماهگی روغن کنجدم میزنم.

دیروز چن تا ترک کوچولو  ک زیادم مشخص نیس پایین شکمم دیدم

اینقدر عصبی ام و افسرده ک فقط دلم میخواد گریه کنم.

ب شوهرم ک نشون دادم گفت دیگه داری زیباییتو میدی دخترت خودت فرسوده میشی

بیشتر ناراحت شدم

شما اولین ترک رو تو چن ماهگی دیدین؟

چیکار کنم بیشتر نشه توروخدا راه حل بدین

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

وا خب انقدداغون شدی بچه نمیاوردی مادرشدن الکی نیس ک کی میخوادزیرشکم شماروببینه 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه حساسی منم از اوایل ۶ دیدم ، چرب هم کردم اما فرقی نکرده

تو ماه های اخر بیشتر میشه نه؟

وای دیگه هیچی نمیخورم اصلا.

خدا بدش نیاد از وقتی ترک هارو دیدم دیگه ب بچمم حسی ندارم.

افسردگی گرفتم.

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2728
تو ماه های اخر بیشتر میشه نه؟ وای دیگه هیچی نمیخورم اصلا. خدا بدش نیاد از وقتی ترک هارو دیدم دیگه ...

😑😑😑

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
وا خب انقدداغون شدی بچه نمیاوردی مادرشدن الکی نیس ک کی میخوادزیرشکم شماروببینه 

میدونی از چی ناراحتم‌ از اینکه دیگه وقتی ترک میخوره هیچ‌راه حلی نداره. همیشه عمر باهاته

یکی از فامیلای ما روعن زیتون زده بود هیچی هم نشده بود ولی فکر کنم بیشتر ژنتیکیه

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
میدونی از چی ناراحتم‌ از اینکه دیگه وقتی ترک میخوره هیچ‌راه حلی نداره. همیشه عمر باهاته

درسته ولی خب چ میشه بعضیاقبل بارداریم ترک دارن

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
یکی از فامیلای ما روعن زیتون زده بود هیچی هم نشده بود ولی فکر کنم بیشتر ژنتیکیه

ن بیشتر ب وزن و اندازه شکم قبل حاملگی مربوط میشه.اونایی ک لاغرن و شکم ندارن ترک نمیخورن.

ااولا كه نبايد به شوهرت نشون بدي

دوما اينكه ترك ارثيه و به نوع پوست شكمت مربوط ميشه اگر وردش كرده باشي زياد روي شكمت مثلا عضله اي باشه ترك نميخوره

سوما اينكه روغن كنجد مونجد و اينها فايده اي نداره بايد كرمهاي مخصوص بارداري بزنيد ضد ترك كه پوستت رو حسابي ابرساتي كنه نه فقط چرب

درسته ولی خب چ میشه بعضیاقبل بارداریم ترک دارن

من رو سینم‌و رونمم دارم ولی چون چن سال گذشته اصلاااا مشخص نیس

ااولا كه نبايد به شوهرت نشون بدي دوما اينكه ترك ارثيه و به نوع پوست شكمت مربوط ميشه اگر وردش كرده ب ...

مرسی میرم‌میخرم از دارو خونه 

دقیقا همینطوره منم میزدم ولی دقیقا وارد ماه اخر ک شدم هرروز ترک میزدم 

خدا ب دادم‌برسه ماه اخری میپوکم پس.

الان جای ترکهات چطوره؟خیلی مشخصه؟

2706