2733
2734
عنوان

عاشقان چینی گل محمدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 28 پست

اونکه گفت پول بهت میدم برو بخر ولی عمرا از دست دختره نگیر گفت کلی خوشحال شده گفته من مامان نداشتم برام ظرف قدیمی جور کنه و برام بقچه ببنده مامانم هرچی رو بالشتی گل دوزی شده از این قدیمیا داشته بهش داده میگفت کلی خوشحال شده بزا خوشحال باشه 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این ۲۴ تا کاسه و ۲۴ تا بشقاب بوده نمیدونم چه طرحی بهشون میگن  راستی دوستان کثیف نیس از بی قد ...

وای اینا خیلی نازه مامان منم چندتا داره ب هرکدوم از بچه هاش دوتا داده.خیلی دوستشون دارم.منم ظرف قدیمی خیلی دوست دارم.اگ بتونی بگیری ک عالی میشی

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
سلام  استارتر عذر میخوام میشه بگی چ جوری باید تاپیک بزنم😔

عزیزم بزن رو جایی که +تایپک نوشته

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2728
اونکه گفت پول بهت میدم برو بخر ولی عمرا از دست دختره نگیر گفت کلی خوشحال شده گفته من مامان نداشتم بر ...

اگ ایطوره..ازش نگیر..من خودم عاشق چیزای قدیمی ام..ولی بنظرم ببخش بهش بیخیال بشو..مطمئنا خدا یجور بهتر برات جبران میکنه..

وای اینا خیلی نازه مامان منم چندتا داره ب هرکدوم از بچه هاش دوتا داده.خیلی دوستشون دارم.منم ظرف قدیم ...

منم خیلی دوس دارم مامانم کلی ظرف های قدیمی داشت یه کمد قدیمی داشت داخل انباری هر چند وقت میرفتم با احتیاط کامل بازش میکردم همه وسیله هاشو نگاه میکردم کلی حس خوب بهم میداد  اصلا قلبم سنگین شده انگار یه تیکه از جونمو بردن  مامان بزرگم گلیم و گبه و فرش میبافته گفتم تو رو خدا اونارو نده بیام ببرم خیلی دوسشون دارم

اگ ایطوره..ازش نگیر..من خودم عاشق چیزای قدیمی ام..ولی بنظرم ببخش بهش بیخیال بشو..مطمئنا خدا یجور بهت ...

ان شالله که ازشون خوب استفاده کنه و خیرشو ببینه  

2740
اگ ایقد خوشحال شده..تا الانم کلی ذوقشونو کرده..ازش بگیری.ناراحت میشه..شاد کردن دل ی نفر،می ارزه بمال ...

بخدا برا ارزش مالیش نیس من بچه بودم داخلشون کنار مامان بزرگ بابا بزرگم غذا میخوردیم کنار عمو و عمه و دایی ها  مامان بزرگ بابابزرگام که فوت شدن اونم زود دیگه جمع پاشید آرزو دارم حتی ببینم دایی هامو عمو هامو عمه هامو بچه هاشونو از بس هر کدوم پخش و پلا شدیم ولی بازم بقول شما نمیارزه دلشو بشکنم فقط دعا میکنم خوب ازش استفاده کنه

این عکس نتیه ولی همینو با شش تا بشقاب و ۴ تا لیوان و یه پارچش هم بوده

من از این سایت خریدم چینی گل سرخی هارو دست دوم ندارن نو میفروشن منم نو خریدم www.gole-sorkh.ir

ممنون عزیزم