2737
2734
عنوان

عاشقان چینی گل محمدی

1119 بازدید | 28 پست

سلام شبتون بخیر مامان من تک دختر بوده یه سرویس کامل چینی گل محمدی و ۱۲ تا بشقاب و کاسه که الان عکسشو میزارم نمیدونم اسمش چیه  ست میوه خوری بلور رنگی های قدیمی از مامان بزرگم بهش رسیده بود خواهرم خوشش نمیومد میگفت صدسال سیاه نمیخوام منم هیچ وقت نگفتم میخوامشون چون میدونستم مامانم میدشون به خودم ولی مامانم امشب زنگ زد بهم گفت یه دختر یتیم همسایه مون هست قراره بعد ماه صفر عروس شه همه اینا رو دادم بهش اخه هیچی جهاز نداشت بهش میگم مامان میدونی چقد قیمتی بودن چقد من دیونه شون بود گفت والا نمیدونستم فکر نمیکردم دوسش داشته باشین اونم گناه داشته گفتم برا مادرمم فاتحه بخونه از سر شب با خودم درگیرم زنگ بزنم دختره بهش بگم پس بده خودم پول برات میفرستم سرویس جدید بگیر ولی روم نمیشه یعنی بگم بهم پسش میده اخه خیلی ناز بودن از بس قدیمی بودن من حظ میکردم نگاشون کنم البته ممکنه خیلیا خوششون نیاد ولی من عاشق ظروف قدیمی ام حالا چجوری به دختره بگم پشت سر مامانم حرف در نیارن 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو دلم‌نیومد یه تازه عروس بخواد جنس دست دوم‌و قدیمی ببره و خانواده ی همسرش پشتش بد بگن . بگو عوضش یه مبلغی رو میدم بری به سلیقه ی خودت بخری.

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

اره بهش بگو دوس دارم اونا رو داشته باشم

ولی ی پولی بریز ک بتونه چیز خوبی بخره

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2738

منم عاشق ظرفاي گل سرخي ام😍😍

بهش بگو اونارو بده بهم يادگاري مامان بزرگمه خودم ي سرويس بجاش برات ميخرم ميارم اونارو ميگيرم ازت

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

ميشه لطفا بزني رو لينك و نقاشيمو لايك كني❤️❤️ممنون دوستم

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

از این ۲۴ تا کاسه و ۲۴ تا بشقاب بوده نمیدونم چه طرحی بهشون میگن  راستی دوستان کثیف نیس از بی قدیمیه لک شده این یه دونه خوارکی داخلش خونه من جا مونده بود

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
میشه بهش نگی؟شاید دلش بشکنه

بخدا خودمم دلم نمیاد ولی بگم گریه کردم بخدا دروغ نگفتم 

بگو دلم‌نیومد یه تازه عروس بخواد جنس دست دوم‌و قدیمی ببره و خانواده ی همسرش پشتش بد بگن . بگو عوضش ی ...

نمیتونم پول یه سرویس کامل بهش بدم ولی میتونم حداقل ۵۰۰ یا ۶۰۰ بهش بدم

2706