2733
2734
عنوان

جانم فدای مادرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 22 پست
جانتون فدای مادرتون؟؟ ببخشید یه سوال دارم. . .چقدراطلاعات دینیتون زیاده؟ میدونید جهنم چند طبقه داره؟ ...

خودت اصلا فهمیدی چی گفتی؟ 

مطمئنم بچه نداری و مادر نشدی

خوشبختی یعنی یه ممد تو زندگیت داشته باشی🤩🤩🤩(اصن لامصب لذتی که تو ممد گفتن هست تو محمد نیست)
خانم چی داری میگی آخه  هرکی جابگاهش متفاوته  چرا همرو به یه چوب میزنی  جانم فدای ا ...

اخه شوهرم کپ این مرده بود . . .بخدا خونمو توشیشه کردن بچه اول هم بود . . .همش به خودم میگم ما زنها حق داریم مادرمانو خیلی خیلی دوست داشته باشیم اما مردها خطرناکن چون مادرشوهر روزی حسادت میکنه چرا محبت پسرش بهش کم شده با اومدن عروس   

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جانتون فدای مادرتون؟؟ ببخشید یه سوال دارم. . .چقدراطلاعات دینیتون زیاده؟ میدونید جهنم چند طبقه داره؟ ...

🙏🙏🙏🙏فرمایش شما متین 

هر کسی فرهنگی داره 

و مادر بنده از آنجایی که زجر زیاد کشیدن و روز سوم عروسی توسط مادر شوهر آب جوش روشون ریخته شده والی آخر....

با عروس اول و دوم خانواده مثل مادر رفتار میکنن و میگن مادری که بچشو دوست داره زندگیشو خراب نمیکنه 

اما درست همچین ادمایی کم پیدا میشن اما یکی مثل خود شما مطمئنا همچین دخالت هایی تو زندگی فرزندتان نخواهید داشت همون طور که مادر بنده ندارن

موید باشید

آقا هستم🕵️‍♂️
2728
خودت اصلا فهمیدی چی گفتی؟  مطمئنم بچه نداری و مادر نشدی

چرا فهمیدم . . .بچه خدا میدونه دارم یا نه

اما باورت شادید نشه. . .مادرشوهرم بدوبدو میومد دست شوهرمو از دستم میکند میگفت چرا همش چسبیدی به پسرم . . .یه بار خودشو چسبوند به صورت شوهرم و همه جاشو میبوسید و خودشو توبغلش نگه میداشت. . .منو اونطرف هل داد. . .میترسم بخدا پسری ببینم اینقدر محتشو قبل ازدواج به مادرش ابراز کنه . . .

اگه 

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
چرا فهمیدم . . .بچه خدا میدونه دارم یا نه اما باورت شادید نشه. . .مادرشوهرم بدوبدو میومد دست شوهرمو ...

حرف شما متین اما هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

خوشبختی یعنی یه ممد تو زندگیت داشته باشی🤩🤩🤩(اصن لامصب لذتی که تو ممد گفتن هست تو محمد نیست)
🙏🙏🙏🙏فرمایش شما متین  هر کسی فرهنگی داره  و مادر بنده از آنجایی که زجر زیاد کشیدن و ر ...

خدا مادرتونو حفظ کنه
ببخشید شرمنده

🙏🙏🙏🙏فرمایش شما متین  هر کسی فرهنگی داره  و مادر بنده از آنجایی که زجر زیاد کشیدن و ر ...

الان مادربزرگ پدریتون در قید حیاتن؟ تاوان کارهاشونو دادن؟ مادرتون از لحاظ روحی ناراحت نیست/

2738