2737
2739
نه دو تا موضوع متفاوته. کارتو ادامه بده. واسه ما اینطوری بود که استاد راهنما موضوع رو تایید میکرد و ...

عزیزم من دانشجوی کارشناسی ام برای درس روش تحقیق که سه واحد داریم میخام انجام بدم ثبتش نمیخام بکنم

کاش دلها در چهره ها بود.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه یکی باشه تو همون جلسه پروپوزال مدیرگروه نمیزاره  با استادهاتون صحبت میکنه تایکی از شما عوض کنید 

بهش بگو اگه مشابه بود مدیرگروه هر دوتا پروپوزال تاُیید نمیکرد

2731
عزیزم من دانشجوی کارشناسی ام برای درس روش تحقیق که سه واحد داریم میخام انجام بدم ثبتش نمیخام بکنم

خوب برای کارشناسی مگه مهمه !!والا برایه ارشد که ثبتم میشه میگم تکراری نیست

پسرم ❤❤😍😍😘😘

تو چرا عوض کنیبزا اون‌عوض کنه ناراحته روان پریشه ها دوستت😠😡😡

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2740

خب پس دیگه هیچی. اگر قرار بود ثبت هم بشه تکراری نبود. بلوغ زودرس کلا یه مقوله جداست. نمیدونم چرا استادتون گفتن موضوع رو عوض کنین. دوباره با استادت حرف بزن بگو که کاراشو انجام دادی و نوشتی ‌ اگرم لازمه عوض بشه دوستت موضوعش رو عوض کنه

خب پس دیگه هیچی. اگر قرار بود ثبت هم بشه تکراری نبود. بلوغ زودرس کلا یه مقوله جداست. نمیدونم چرا است ...

ممنون از راهنمایی

به نظرتون موضوع من خوبه؟

پرسشنامه داره؟

میشه روش کار کرد؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
 ممنون از راهنمایی به نظرتون موضوع من خوبه؟ پرسشنامه داره؟ میشه روش کار کرد؟

خواهش میکنم. آره به نظرم موضوع خوبیه. میتونی براش پرسشنامه تهیه کنی. سرچ کن احتمالا قبلا هم کار شده باشه.میتونی از اونا هم استفاده کنی.