2410
2553

خانما من برای روش تحقیق موضوع بررسی سلامت روان دختران در سنین بلوغ و ارتباط آن با بهداشت قاعدگی رو انتخاب کردم

یکی از دوستام موضوع انواع بلوغ زودرس و تاثیر آن بر یادگیری درسی رو انتخاب کرده الان گیر داده به من که موضوع تو همون موضوع منه😳 واقعا از نظر شما این تو دوتا موضوع یکی ان من اینطور فکر نمیکنم

آخه یکی داره قاعدگی رو با سلامت روان که تو دختراست بررسی  میکنه

یکی بلوغ زودرس که تو پسرا هم میتونه باشه رو با یادگیری درسی مقایسه میکنه

جامعه آماری اون دبستانیاست 

من میشه راهنمایی و دبیرستان

نظر شما چیه؟

من مقدمه ام رو هم نوشتم نمیتونم عوضش کنم

کاش دلها در چهره ها بود.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اصلا ربطی ب هم نداره زودرس کجا بهداشت و روان و اینا کجا

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2714

نه ربطی ندارن،  حالا یکی  از کلیدواژه هاتون مثل همه.. ولی اصل موضوع هاتون فرق داره خو

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

نه دو تا موضوع متفاوته.

کارتو ادامه بده. واسه ما اینطوری بود که استاد راهنما موضوع رو تایید میکرد و پبعد پروپوزال تصویب میشد بعد ادامه میدادیم.

تو چجوری شروع کردی کارتو ولی هنوز موضوعت تصویب نشده؟

2706