2737
2734
عنوان

شوهرو امشب راهی میشه کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من هنوز برنگشته میگم شنبه میای میگه نه حالا ببینم چی میشه😐😐😐😐

اخی عزیزم خوشبحالش 

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
واقعا شب ها هم گرمه؟من لباس گرم براش زیاد گذاشتم

بله گرمه.بار رو کم کنید تا راحتتر باشند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
والله ما رفتیم اومدیم از نظر اب غذا هیچ کمبودی نبود نمیدونم شاید چون ی هفته مونده بود به اربعین هنوز ...

مامان من میگه هیچی نیست نوشابه کوچولو خریدیم ۵تومن

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
زیارتتون قبول.واقعا میگی؟خداروشکر خیالم راحت شد

همه چی خوب بود خداروشک

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
بله گرمه.بار رو کم کنید تا راحتتر باشند.

مرسی که گفتی ممنونم

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
2738
منم شوهرم جمعه شب رفت این جمعه برمیگرده انشالله دعا کنین به سلامتی برگردم همه مسافرین کربلا 

ایشالا همه زائرا به سلامتی برگردن

چرا اینقدر دیر میخواد بره؟!!!! به سلامتی ایشالا

نمیدونم والا چرا انقد دیر میرن

پسرتون از چندسالگی بردید؟؟؟ مریص نمیشه؟ شوهر من قول داد ببرتم. نبرد بحاطر بچه 😒

پسرمو اولین سالی بود که میبردیم سه سال ی ماهشه.تو کالسکه بود اصلا اذیتی نکرد فقط خودش ی ذره کلافه میشد سرظهرها  وگرما که ما اکثرا غروب درمیومدیم بیرون

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
مامان من میگه هیچی نیست نوشابه کوچولو خریدیم ۵تومن

ما هیچ پولی بابت خورد و خوراک ندادیم،همه چی بود