2726
عنوان

شوهرو امشب راهی میشه کربلا

204 بازدید | 28 پست

خیلی دلتنگش میشم و خیلی نگرانم کیا رفتن برگستن بیاین یه کم از اوضاع اونور بگین

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.

من و همسرم و پسر سه سالم رفتیم دیروز برگشتیم.همه چی خیلی خوب بود ولی هوا خ گرم بود از نظر امینیتی اینا که همه چی اوکی بود 

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابام داره میاد. شوهرم فردا میاد. فقط اب و غذا و جای خواب امسال کمه بخاطر شلوغی جمعیت 

براش خشکبار و کیسه خواب بذار حتما 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728
من و همسرم و پسر سه سالم رفتیم دیروز برگشتیم.همه چی خیلی خوب بود ولی هوا خ گرم بود از نظر امینیتی ای ...

زیارتتون قبول.واقعا میگی؟خداروشکر خیالم راحت شد

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
من و همسرم و پسر سه سالم رفتیم دیروز برگشتیم.همه چی خیلی خوب بود ولی هوا خ گرم بود از نظر امینیتی ای ...

پسرتون از چندسالگی بردید؟؟؟ مریص نمیشه؟ شوهر من قول داد ببرتم. نبرد بحاطر بچه 😒

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
بابام داره میاد. شوهرم فردا میاد. فقط اب و غذا و جای خواب امسال کمه بخاطر شلوغی جمعیت  براش خش ...

مرسی عزیزم حتما میزارم

نگران نباش زود میگذره ، قدر بدون این چن روزو که نیس😂

خخخخخ 🙃🙃🙃🙃🙃

خوب به ما چه😐😐

عزیزم خواستم از اوضاع اونور خبردار بشم ناراحتی چرا اومدی اینجا

شوهرم دیروز برگشتند،میگند همه چیز خوب بود،فقط هوا خیلی گرمه و ازدحام بیشتر از سال های قبل.کاظمین و سامرا هم رفته بودند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
شوهرم دیروز برگشتند،میگند همه چیز خوب بود،فقط هوا خیلی گرمه و ازدحام بیشتر از سال های قبل.کاظمین و س ...

واقعا شب ها هم گرمه؟من لباس گرم براش زیاد گذاشتم

بابام داره میاد. شوهرم فردا میاد. فقط اب و غذا و جای خواب امسال کمه بخاطر شلوغی جمعیت  براش خش ...

والله ما رفتیم اومدیم از نظر اب غذا هیچ کمبودی نبود نمیدونم شاید چون ی هفته مونده بود به اربعین هنوز اونجوری بود،کیسه خواب الان اصلا بدرد نمیخوره هوا انقدر گرمه که فقط ی بالش باشه همه جا میشه خوابید کیسه خواب براشبایی که هوا سرد باشه که تو ۴-۵ روزی کا ما رفتیم انقدر گرم بود که شب بدون کولر اصلا نمیشد خوابید

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

مامان من هنوز برنگشته میگم شنبه میای میگه نه حالا ببینم چی میشه😐😐😐😐

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2706