2733
2734
ما جو کلاسمون اینجوری بود که کلا دخترا با پسرا حرف نمیزدن.بعدشم من اونموقع که تو کلاسمون رل داشتم که ...

پس کلا همتون لولو خورخوره بودید😂😂خوب اونم کسی داشت یا نه اگر بفهمه که رل داشتی که طرفت نمیاد باید خودت  رو  سنگین و اجتماعی بگیری و ببرای همه یه چارجوبی مشخص کنی که به گوشش برسونن تو دختر خوبی هستی

پس کلا همتون لولو خورخوره بودید😂😂خوب اونم کسی داشت یا نه اگر بفهمه که رل داشتی که طرفت نمیاد باید ...

نمیدونم داشتع یا ن.اما ماجرای منو میدونست.یعنی ممکنه بخاطر اینکه دوست پسر داشتم منو نخواد؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم داشتع یا ن.اما ماجرای منو میدونست.یعنی ممکنه بخاطر اینکه دوست پسر داشتم منو نخواد؟؟

شاید ولی نمیشه گفت اینو چون الان همه دوستی دارند  اونم حتما داره یا قبلا داشته شایدم الان طرفش رو پیدا کرده 

چی دیدی داخلش که عاشقش شدی

2728
شاید ولی نمیشه گفت اینو چون الان همه دوستی دارند  اونم حتما داره یا قبلا داشته شایدم الان طرفش ...

نداره.به بان ناشناسش پیام دادم و باهاش حرف زدم.اصلااا ادمی نبود که پا بده.برخلاف دوست پیر قبلیم که به همه پا میداد و چت میکرد.این اصلا اینجوری نبود

نداره.به بان ناشناسش پیام دادم و باهاش حرف زدم.اصلااا ادمی نبود که پا بده.برخلاف دوست پیر قبلیم که ب ...

بعضی ها اینجوریند شاید اینجوری پا نده ولی زیر ابی زیادی میرن  پس دلخوش به این نباش  به نظر من مسیر و هدف خوبی انتخاب کن و درست رو بخون اگر اون خوب باشه دنبال ناب میگرده پس براش ناب و تک باش این نشد یکی بهتر برات میاد 

2740
اره الانم شوهرمه😍تو مهمونیا همو میدیدیم فک نمیکردم دوسم داشته باشه ولی یه روز تو یه مهمونی شمارشو ا ...

پیر از دختری که خوشش میاد  میترسه گند بزنه یا نه بشنوه شمارش رو انداخت  تو کیفت ولی حرف نزد از دخترای که خوشش نیاد یه حسی حتی اگه زل نزنه راحت  میره جولو تورش کردی تو هم  دوستش داشتی زیر چشمی الکی با چیزهایی که دوست نداشتی حرف زدن