2733
2739
عنوان

تعبیرخواب اموات کی بلده؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 24 پست
شیر دشمنه اگه بهت ازاری برسونه یک دشمن بدی در کمینه ک بهت ضربه بزنه اگه بتونه ازش فرار کنه و اسیبی ب ...

تویی مزرعه گندمزار بودم از یه گودال امد بیرون منم با خودکار میخواستم دورش کنم 

مادرتون پیشتونه الان ؟؟

تویی مزرعه گندمزار بودم از یه گودال امد بیرون منم با خودکار میخواستم دورش کنم  مادرتون پیشتونه ...

اره پیشمه

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تگتون کردم میشه بپرسین ازشون😘😘

گفتم عزیز

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2740