2737
2739
عنوان

زن داداش کاربریتو فهمیدم 😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی مزهههه، کوفت نخند..نیشتو ببند...🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
دلم میخواست خواهرشوهرم بودی خودمو میزدم به اون راه یخورده فحش نثارت میکردم  میشه فرض کنم خواهر ...

😁عجب دل پری از خاررر شوهرت داری 🤣🤣

آقا بگو پش مام ریخت ادای قهرمانا رو در نیار 😃😀

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2728
وااااای وااااای مررردمو زنده شدم خدا بگم چیکارت کنه البته من خواهرشوهر ندارما فک کردم برادر شوهرمه ب ...

😁😁🤣🤣 بی خیال بابا 

اصلن فکن بفهمن 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
خدا لعنتت کنه زندگیمو به گند کشیدین حقتون بود😂😂😂مثلا زن داشتت منم 😎

قربون دهنت....😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

گفتمم لوو رفتم 😂😂😂😂الکی مثلا من خواهرشوهر دارم😁😁

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2740
😁عجب دل پری از خاررر شوهرت داری 🤣🤣 آقا بگو پش مام ریخت ادای قهرمانا رو در نیار 😃😀

تورو خدا کل ننداز یهو نصف شب قاط میزنم میرم زنگ میزنم خشتکشو میکشم سرشها

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀