2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هر وقت عصبانی میشم میگم اون بچه س من عاقلم اون نمیفهمه منم که میفهمم

آفرین عزیزم

من هرشب به خودم قول میدم که فردا مادر بهتری باشم ولی دوباره فردا که میشه روز از نو روزی از نو...

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
2728
همه ندارن بابا الان دختر عمم و دخترخالم با من زاييدن بيا ببين چه تيپي آرايشي رنگ مويي هيكلي اون وقت ...

وا پاشو خودتو جمع کن مگه بقیه این کارارو نمیکنن منم زایمان کردم یه پسر بچه سه ساله داشتم پس کی قرار شیر و آروغ و پوشک و حموم بچه رو انجام بده 

برنامه ریزی نداری

دنیا به شایستگی هایت پاسخ میدهد نه به آرزوهایت ،پس شایسته آرزوهایت باش
2740
وا پاشو خودتو جمع کن مگه بقیه این کارارو نمیکنن منم زایمان کردم یه پسر بچه سه ساله داشتم پس کی قرار ...

مث مامانمم حرف زدي يهو  ترسيدم ازت 

بابا يه كم دلگرمي حالا خوبه گفتم افسردگي گرفتم  

😖😖😖😖😢

وای عزیزم اینکارو نکن عواقبش فقط به خودت برمیگرده وقتی بزرگ بشن لجباز و حرف نشنو بار میان

میدونم خیلی سخته ولی چاره ایی نیست شیطنتاشونو باید تحمل کنیم تا این دورانشون تموم بشه هر چقدم کمتر بهشون امر و نهی کنیم زودتر کنجکاویشون تموم میشه البته اونقدم رها نشن

گفتی دوسم داری

حق باتو بود آره

اما تو تعریفت از عاشقی با من زیادی فرق داره 

پهلوی من با عشق 

دنیارو میگشتی غرقت شدم یک عمر تا تو به آرومی پهلو گرفت کشتیت

ستاره ستاره شبای من بدون تو تیره و تاره

تذیت میشم بسکه چشمات خوشگله

دوباره دل هوای با تو بودن کرده

شا لالای لالا شا لای لای لای

آقامون جنتلمنه جنتلمنه 💃🏼😭😂

ریمیکس بای فاطیما😂😂😂😂

کوه میباید بود کاه بودن ننگ است
وای عزیزم اینکارو نکن عواقبش فقط به خودت برمیگرده وقتی بزرگ بشن لجباز و حرف نشنو بار میان میدونم خی ...

سعی خودمو میکنم از فردا دیگه اینکارو نکنم

البته در حد یه پس گردنی آروم بودا ولی همونم حقش نبود

من کم طاقتم

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
همه ندارن بابا الان دختر عمم و دخترخالم با من زاييدن بيا ببين چه تيپي آرايشي رنگ مويي هيكلي اون وقت ...

عزیزم هر وقت ازین وضعیت خسته شدی به این فکر کن که چند نفر تو همین سایت هستن که از خداشونه جای تو باشنو کارایی که تو میکنیو انجام بدن شایدم بیشتر ولی با این حال بچهدار بشن

سعی خودمو میکنم از فردا دیگه اینکارو نکنم البته در حد یه پس گردنی آروم بودا ولی همونم حقش نبود من ...

ایشاله 

منم خیلی خیییلی کم طاقتم از سرو صدا بدم میاد و رو وسایلم و تمیزی حساسم ولی از وقتی بچم بدنیا اومده دارم رو خودم کار میکنم که درست رفتار کنم و تحملم رو بالا ببرم چون شخصیت بچه بیشتر به رفتار پدر و مادرش بستگی داره

نه دیگه خیلی نامردیه 😂

پ ی میلیاردو میدم ب ماهرخ جون

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706