2737
2734
عنوان

اتفاقی که نباید میفتاد افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 23 پست
با گفتن حرفات آرومتر شدی ؟

اره شدم.خیلی بیشتر از چیزی که فکر کنی.انگار یه کوه از دلم برداشتم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله خدا هدایتش کنه  برای آرامشت دعا میکنم

ممنون عزیزم.واقعا محتاج دعاتونم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728
خوب کردی...کاش منم میتونستم هرچی تو دلمه بریزم بیرون

منم شش ساله ساکت موندم.امشب واقعا دوسه ساعت تحمل کردم هیچی نگفتم.ولی بقران دیگه نتونستم منفجر شدم

من واقعا از مرد اینجوری بیزارم

هنگامی که از درون زلال باشی ؛ خداوند به تو نوری می‌بخشد، آنچنان که ندانی و مردم تو را دوست می‌دارند از جایی که ندانی و نیازهایت برآورده شود آنچنان که ندانی چه شد !
من واقعا از مرد اینجوری بیزارم

متاسفانه منم بیزارم و دقیقا جلوم درومده.هرچند بعداز دیشب مطمئنن حداقل یکسال نمیبینمش.مگر اینکه مجلسی مراسمی باشه

متاسفانه منم بیزارم و دقیقا جلوم درومده.هرچند بعداز دیشب مطمئنن حداقل یکسال نمیبینمش.مگر اینکه مجلسی ...

عزیزم بنظرم حالا که حرفاتوزدی (و سبک هم شدی بقول خودت)

دیگه بهش فکرنکن که انرژی نگیره ازت

امیدوارم نتیجه مثبتی برات داشته باشه

وامیدوارم کنارهمسرت همیشه خوشحال باشی🌹

هنگامی که از درون زلال باشی ؛ خداوند به تو نوری می‌بخشد، آنچنان که ندانی و مردم تو را دوست می‌دارند از جایی که ندانی و نیازهایت برآورده شود آنچنان که ندانی چه شد !
2738
عزیزم بنظرم حالا که حرفاتوزدی (و سبک هم شدی بقول خودت) دیگه بهش فکرنکن که انرژی نگیره ازت امیدوارم ...

ممنون عزیزم.نه واقعا بهش فکر نمیکنم.وقتشم ندارم حوصلشم ندارم.یه عمر تو وجودم این حرفارو باخودم تکرار میکردم.الان دیگه سبک شدم