2733
2739
ن سونو داخلی گف بیکورنات هستش ینی دوشاخه بعدشم ک دیگ باردار شدم مامانم گف همه اجیا دوشاخن ک همشون ...

آخه یه سقط داشتم..الانم ۴ماهه اقدامم امانمیشه...میترسم مشکل ازاین رحمم باشه...بچتون ب دنیا اومده عزیزم؟؟

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من داستان طولانی دارم بچه ها ما15ساله ازدواج کردیم پس ازسه سال اول ازدواجمون باکلی دوا ودرمان ازمایش ...

ان شاالله ب حق علی اصغر زودی نینی دار شین🤲

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
ن تازه ۳ ماهم تموم شده گلم

تحت نظر هستین؟؟؟

من ک الان استرس اینودارم ک باردار نشدم..اگه خدا بخوار باردار هم بشم استرس مشکل رحم و بچه رو خواهم داشت..میدونم....

خیلیییی میترسم...انشاالله مال شماسالم وصالح ب دنیا بیاد..اولیشه؟؟

2742
تحت نظر هستین؟؟؟ من ک الان استرس اینودارم ک باردار نشدم..اگه خدا بخوار باردار هم بشم استرس مشکل رحم ...

اره بچه اولمه

من از نظر خودم مشکلی پیش نمیاد۰😂

خب ایرادی ندارم ک فقط جا تو رحمم ی کم تنگخ

ولی یادم باشه ب دکترم بگم

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2740
من قسم محکم تر از اینا دادم گفتم ب. بزرگی و. عظمتت معجزتو نشونم بده ب ماه محرم قسمش دادم ب کتا پا ...

عزیزم الان به جایی رسیدی که بگی شد شد، نشدم نشد؟یعنی دیگه برات مهم نباشه بچه دار بشی یا نه؟

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
عزیزم الان به جایی رسیدی که بگی شد شد، نشدم نشد؟یعنی دیگه برات مهم نباشه بچه دار بشی یا نه؟

بله الان بعد اینکه همه راه هارو امتحان کردم و. رسیدم ب. ای وی اف دیگه گفتم شد شد نشد فدای سرم ک بچه دار نشدم

ای وی افم همه کاراشو کردم فقط مونده انتقال جنینام اگه مثبت شد ک شد اگه نشد واسه همیشه پرونده ی این ماجرارو میبوسم میذارم کنار

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙