2733
2734
اووووم. یبار تو اتوبوس یه خانومه حالش بد شد اتوبوس نگه داشت من به راننده گفتم وایستا برم اب بخرم بی ...

کاملا موافقم باهات عزیزم....این خیلی مهمه

قشنگ ترین فرمول زندگیم:من+تو=یه دنیا عشق😍😘👑💕💞💑💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشکم اینکه وظیفت بوده باید مومدی پیش شوهرت مگه با مادرش ازدواج کرده بودی

اخه رسم نبود تو خانوادشون  عروس باید میمرد تو خونه مادرشوهر ...یا باید حتما خونه دار میشد بعد از اون خونه میرفت...یا باید همیشه پیش اونا میموند  مستاحری براشون افت داره😐

ولی خداروشکر اومدم پیش شوهرم  اینجا مستاجرم...ولی خداروشکر  شهر خودمون خونه خریدیم 😍

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
اووووم. یبار تو اتوبوس یه خانومه حالش بد شد اتوبوس نگه داشت من به راننده گفتم وایستا برم اب بخرم بی ...

منم اینکارو میکنم خیلی عادی برخورد میکنم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
خداروشکر رسوماتوو عوض کردی 😍

ممنون😁😀

باید همه رسومات اشتباهو ماجوونا عوض کنیم نذاریم به نسلهای بعد برسه .من خودم یه کارمفید کردم اینکه مامانم نمیذاشت روز اول تاپ بپوشم خارج از ایران با یه پیرهن کوتاه رفتم بیرون دیگه اپدیتش کردم واسه بقیه😂

2740

کارای خوبم ک خیلی بهم انگیزه داده

گرفتن گواهینامه و ۳تا مدرک ارایشگری و عمل بینی

و بچه اوردن😆 

ینی دیگ تا چن سال دیگ مشغله ای ندارم رااااحتتتت

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂