2737
2739
عنوان

وای خدا من با این نی نی سایتی ها چیکارکنم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 39 پست
😂😂😂😂تو یکی از تاپیکاش نوشته بود شوهرم بهم میگه دس گنده بدبخت حق داشت انقد عقده داشت

وای😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه جدایب و قهربشه چی؟

پس همون قفل بزن خودتو راحت کن البته بااین شناختی ک از شوهرت بدست اوردم اگه قفل بزنی هم میگه بهت گدا 

یا میگه خانوادم بهم گفتن گدا

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
اخه جدایب و قهربشه چی؟

قهر با جاری که خیلی خوبه😂😂ولی شما زندگیتو یکن به این حرفای ما گوش نده😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
پس همون قفل بزن خودتو راحت کن البته بااین شناختی ک از شوهرت بدست اوردم اگه قفل بزنی هم میگه بهت گدا& ...

جهنم بذار بگه از سوستفاده خوشم نمیاد قفل بنظتون چنده قیمتش؟

جهنم بذار بگه از سوستفاده خوشم نمیاد قفل بنظتون چنده قیمتش؟

قفل نفروختم تا حالا 

ولی اگه هم خریدی ب ورودی خونه خودت قفل کن کالسکه رو

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
2738
قفل نفروختم تا حالا  ولی اگه هم خریدی ب ورودی خونه خودت قفل کن کالسکه رو

اره قصدم همینه شوهرم ک اجازه نمیده تو خونه مامانشینا قغل بزنم امیدوارم گرون نباشه چون شوهرم پولشو از لج نمیده باید خودم بخرم

😂😂😂😂تو یکی از تاپیکاش نوشته بود شوهرم بهم میگه دس گنده بدبخت حق داشت انقد عقده داشت

اره والا اخه جالبه کاربر قدیمی هم بود فکر کنم به قول دوستمون میخواست کاربریشو بترکونه 

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان