2737
2739
عنوان

گریم میگیره از جلو مغازش رد مبشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂مامان من سرشو میزاره رو بالشت خواب میره یعنی بعد یک ثانیه خوابه واسه منم سوال میگم چطور انقد زود ...

شوهر منم سرشو میذاره میره دلم میخواد بزنمش

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

شايد پرنده يهو بزرگ شده يا موقتا اونجاس تا قفس جديد براش بخرن

معمولا كسي كه پرنده نگه ميداره حتمن علاقه داره و براش مهمه سلامتيش😊😊خداروشكر هنوز آدماي خوبي مثل شما وجود دارن

چقد به دلم نشست دغدغه ت مهربون😍😍😍😍

واقعا چقدر ناراحت کنندست زجر کشیدن و اذیت شدن مخلوقات خدا هیچ اهمیتی براشون نداره و آدمایی شبیه شما ...

قربونت لطف داری یا باید شوهرم بفرسنت سمتش یا دعاکنم خدا کاری کنه

اررره تو راست میگی برو بخاب حوصلتو ندارم

بیچاره اطرافیانت که چی از دست تو میکشن متظاهر بی اعصاب . منم نمی دونستم تو همچین آدمی هستی که وقتی کسی بخواد دستتو رو کنه بهش بپری وگرنه حوصله ی آدمایی مثل تو رو اصلا ندارم .هه

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2738
شايد پرنده يهو بزرگ شده يا موقتا اونجاس تا قفس جديد براش بخرن معمولا كسي كه پرنده نگه ميداره حتمن ع ...

ممنونم از لطفت شما ک این نظر داری  و حس خوبی داری و مسخرم نکرری مشخصه قلب پاک و مهربونی داری دعا کن واسش مشکل حل بشه طرف سرعقل بیاد قفس بزرگ بخره یا...

شايد پرنده يهو بزرگ شده يا موقتا اونجاس تا قفس جديد براش بخرن معمولا كسي كه پرنده نگه ميداره حتمن ع ...

ن بابا پرندش یهو بزرگ نشده خخ کلا بزرگه تو سایز مینا یا پرنده جعل هس یعنی جرات ندارم تو مغازه ببینم ‌اگرنه اشکم درمیاد

ممنونم از لطفت شما ک این نظر داری  و حس خوبی داری و مسخرم نکرری مشخصه قلب پاک و مهربونی داری دع ...

ايشالا ولي برات حرف يا برخورد اون آقا مهم نباشه

خيلي راحت بگو من چون مسيرمه اين موضوع رو متوجه شدم

لطفا براش قفس بزرگتر ميگيرين؟ همين

اينكه اون چقد شعور داره  و عمل ميكنه ديگه خودش داند و خداي خودش