2410
2553
عنوان

گریم میگیره از جلو مغازش رد مبشم!

1149 بازدید | 41 پست

یه مغازه هس ک طرفش جوونه و از این اخمو هاست، یه پرنده داره ک بزرگه ولی قفس پرنده خیلی کوچیکه و پرنده بسختی تو قفس جابه جامیشه!خواستم شمارشو بردارم ناشناس بهش بفهمونم ک اون زبون بسته اذیته ک شماره نداش،شوهرمم میگه ی وقت نامه نندازی تو مغازش ک دوربین داشته باشه فک کن قصدت چیزی دیگس،هنش دعامیکنم خدا اون بیچازه رو ازدست این آدم نجات بده😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

شما مشکل دیگه ای تو زندگی نداری که اینقدر فکرتو مشغول همچین موضوعی کردی؟😑 نهایتش بگو شوهرتون بره بهش بگه 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2714

با شوهرت برید تو مغازه سرحرف و باز کنید بعدش بگید ی قفس بزرگتر بگیره یا میتونید خودتون قفس بخرید بگید این مال پرنده ما بوده الان مرده اوردیم برا شما

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...❤

https://chat.whatsapp.com/LmOVXUyRf5hJL0PovfF7lR

سلام دوستان وقت بخیر 

گروه زدم واتس اپ با کمترین هزینه بیشترین اطلاعاتو داشته باشید.

مشاوره خصوصی هم هرکس خواست دایرکت پیام بده.

مطالبی که دراختیار شما دوستان قرار میدم:

باور*تغییر باور .*جذب*درخواست کردن *تجسم خلاق.*کلام *قدرت سوال کردن.*درمورد واقعیت خودمون*احساس*ارتباطات*تند خوانی…*هدف گذاری..*عزت نفس*توحید*ثروت*فرشتگان*سابلیمینال بیوکنزی .*بازی فراوانی *

اذکار مجرب *

خلاصه کتاب های معروف روانشناسی*

کلیپ واهنگ های انگیزشی *

برای اطلاع از قیمت دایرکت.🌹

لینک گروه اصلی نیست

منم بی احساس تر از تو ندیدم حسود

والا تو با همجنس و هم نوع خودت بلد نیستی حرف بزنی و دلشو نشکنی نمی خواد دلت به حال پرنده بسوزه . متاسفم برات 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2706