2737
2734
عنوان

ارثیه

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 22 پست
اخه فک کنم نفریناش گرفت چون تا خونه را شروع ب ساخت کردیم من باردار بودم  ب شوهرم گفت از خدا میخ ...

منم بچم سقط شد !!!   چه ربطی داره!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
منم بچم سقط شد !!!   چه ربطی داره!!!!

خب دقیقا همون روزی که این حرفو زد فرداش من وقت سونو داشتم گفت بچه مشکل داره باید سقط بشه

منم رو این حساب میگم نکنه نفرینش گرفته باشه

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دقیقا همون روزی که این حرفو زد فرداش من وقت سونو داشتم گفت بچه مشکل داره باید سقط بشه منم رو این ...

خوب مشکل از قبل بوده یه روزه که به وجود نیومده!!!!  

مثلا تشکیل نشدن قبلت یه مشکل کرومزونیه !!  از همون اول کرومزون مشکل داشته بعد دو ماه خودش نشون داده!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
خب دقیقا همون روزی که این حرفو زد فرداش من وقت سونو داشتم گفت بچه مشکل داره باید سقط بشه منم رو این ...

نفرین ناحق هیچ وقت نمی گیره!!!   ایمان به عدالت خدا جز اصول دینه  اگه خدا بخواهد نفرین ناحق اثر بده که عادل نیست!!!

2731
نفرین ناحق هیچ وقت نمی گیره!!!   ایمان به عدالت خدا جز اصول دینه  اگه خدا بخواهد نفرین ناح ...

وای چقدر با این حرفت دلم روشن شد همش ترسشو داشتم ولی الان انگار خیالم راحت شد

مرسی از راهنماییت عزیزم

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍
وای چقدر با این حرفت دلم روشن شد همش ترسشو داشتم ولی الان انگار خیالم راحت شد مرسی از راهنماییت عزی ...

یکی بود خیلی نفرینم می کرد  بعد رفتیم مسافرت و اوناا هم جدا رفتن مسافرت !!   همراه ما در مسافرت تصادف کرد!!  با کلی استرس و ناراحتی از مسافرت برگشتیم و قرار شد جریان این تصادف به اون شخص نگیم!!  آخه ناراحتی تصادف یه طرف و این که یه عده بگن ما نفرین کردیم هم یه طرف!!!

بعد یه هفته فهمیدم همون شخص تصادف خیلی بدتری داشتن که کارشون به بیمارستان کشیده!!!  در صورتی که من اصلا نفرینشان کرده بودم!!!

به این رسیدم یه سری چیزها حادثه طبیعیه و ربطش ندیم به نفرین!!! 

یکی بود خیلی نفرینم می کرد  بعد رفتیم مسافرت و اوناا هم جدا رفتن مسافرت !!   همراه ما در م ...

وای 😐😶

معلومه دلت پاکه برای منم دعا کن 

2738