2703
2553
عنوان

ارثیه

199 بازدید | 22 پست

بچه ها یه چیزی میگم شما بگین ایا این زمین حقه یا ناحق که ما داریم

حدود ۳۰ سال پیش پدرشوهرم با خواهرش زمین ارثیه شون را باهم عوض میکنن از خواهره ملک مسکونی بوده از پدرشوهرم ملک باغ بعد که عوض میکنن یعنی مسکونی میشه از پدرشوهرم همه قولنامه و اینا نوشتن.بعد یکی از برادراش ملک خواهرشون را به بهونه کار کردن ازش میگیره که کار کنه اما دیگه بهش نمیده و خواهره هم دستش ب جایی بند نیست اونوقت خواهره بعد چند سال میگه من راضی نیستم و حرومتون باشه و ازین حرفا حتی دادگاهم حق را به به پدر شوهرم داده اون زمین مسکونیو پدرشوهرم ب ما داد که خونه بسازیم اما عمه ی شوهرم همیشع میگه من راضی نیستم و خیر تو این خونه نمی بینید 

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

عمه شوهرت بی خود می گه!!

حالا اگه اون طرف زمینش بالا نمی کشید و زمینش چند برابر می شد باز هم همین حرف می زد!!!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه عوض کردن یکی دیگه کلاه سرش گذاشته ،،عمه ت بیخود کرد،،مبارکت باشه

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
2720

الکی به این حرفا گوش نده بابا قانونی وحقوقی انجام شده حالا که اون داداشش از دستش در اورده میخواد به ی چیزی چنگ بزنه چطور اون موقع راضی بوده 

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....
حقتونه وقتی داده

خب این عمه هه که اینطوری میگه من میترسم همیشه داره نفرین میکنه به ما 

درجایی که پدرشوهر من کاره ای نبوده اون ملکش عوض کرده و تحویل دادن ولی یکی از برادراشون میاد از خواهرش میگیره اونوقت خواهره فک میکنه تقصیر پدرشوهرمه میگه من راضی نیستم خیر نبینید

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍
2714
عمه شوهرت بی خود می گه!! حالا اگه اون طرف زمینش بالا نمی کشید و زمینش چند برابر می شد باز هم همین ح ...

نمیدونم چون حرفای بیخود به همه میزنه من میترسم 

خب این عمه هه که اینطوری میگه من میترسم همیشه داره نفرین میکنه به ما  درجایی که پدرشوهر من کار ...

نفرین بی گناه اثری نداره

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
نمیدونم چون حرفای بیخود به همه میزنه من میترسم 

نترس!  زندگیتون بکنید این حرف ها زیاده!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
خب این عمه هه که اینطوری میگه من میترسم همیشه داره نفرین میکنه به ما  درجایی که پدرشوهر من کار ...

نمیشه الکی ینفرو نفرین کنی‌بگیره.شما بی گناهین هرچیم‌نفرین‌کنه اثری نداره

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

پارسال خونه را ساختیم ..ممنون عزیزم

نمیشه الکی ینفرو نفرین کنی‌بگیره.شما بی گناهین هرچیم‌نفرین‌کنه اثری نداره

اخه فک کنم نفریناش گرفت چون تا خونه را شروع ب ساخت کردیم من باردار بودم  ب شوهرم گفت از خدا میخام بدترین بلا ب سرتون بیاد بعدم من بچم سقط شد

ببخشید دوسال پیش اشتباه نوشتم پارسال

2706