2737
2734
عنوان

پولو بدم شوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرش خریدن هم وظیفه شوهرته.پولاتو بزار توحسابت

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2731
ندی که ترور شخصیت میکنه.بده دوباره جمع کن پولاتو.یا باشرط بده که مثلا عوض کارت یارانه چیزی پیشت بمون ...

بنظرت ی تومن پیش قسط قبول میکنن؟اخه شوهرم میگه من نمیام رو بندازم .خودت میری طرف حساب خودتی 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
بنظرت ی تومن پیش قسط قبول میکنن؟اخه شوهرم میگه من نمیام رو بندازم .خودت میری طرف حساب خودتی 

اره بستگی به فرشت داره.مثلا اگه شناس نداری.میتونی ضمانت کارت یارانه بذاری.بگی اگه کمه درکنارش ماهیانه یا هفتگی باز درکنارش پول میدم.

اصول قسطی ها یک سوم میگیرن.بعضی ها از دم قسط.

اره برو فرش فروشی بگو قسطی هم میفروشید یا میگه اره یا نه خجالت نداره.تازه خوش حساب باشی.کلی خودش تعارف میکنه جنس بردار.ما فرش خریدم.دوسه نفر از فامیل توسط اسم ما رفتن خرید کردن.تازه فروشنده زنگ میزد ما تایید کنیم😂😂😂

اره بستگی به فرشت داره.مثلا اگه شناس نداری.میتونی ضمانت کارت یارانه بذاری.بگی اگه کمه درکنارش ماهیان ...

مرسی عزیزم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2740

تو چرا پول جمع میکنی عنوان میکنی اصلا.

وقتی اینطوری جمع میکنی نباید بگی.

بزار موقعش که شد و به حدی رسید که بتونی پیش قسط بدی اون موقع رو کن.

نه که اینطوری با هر نداری یادش بیافته تو پس انداز کردی و مدام روش حساب باز کنه.

"ذره ای خودتان را به علت احساسی که دارید سرزنش نکنید! "