2733
2734
عنوان

معجزه آشتی با همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 26030 بازدید | 41 پست

#معجزه_کلام #محبت 

#سیاست_های_زنانه 

💢به همون اندازه که شما از تعریف‌های شوهرتون اعم از اینکه "چه دستپخت خوبی داری" یا "تا حالا به خوشگلی تو ندیدم" خوشحال و ذوق زده میشید 

👈مطمئن باشید به همون اندازه هم شوهرتون از چنین #تعریف‌ هایی خوشحال میشه. 

💢پس گاهی به او بگید: "چقدر قوی هستی" ، "تو همون مردی هستی که همیشه آرزوش رو داشتم" ، "این هنره توئه که در اوج قدرت این همه مهربونی".

✍اگر همسرتان ابراز محبت برایش سخت است و به راحتی اینکار را انجام نمی‌دهد و دوست دارید ابراز کردنش پررنگ شود، بهتر است در مواقع نادری که همسرتان ابراز محبت می‌کند یا رفتار عاطفی نشان می‌دهد، شیرینی و لذت آن را دائما برای همسرتان بازگو کنید تا غیر مستقیم متوجه شود که یک ابراز‌ محبت کوچک چقدر می‌تواند حال همسرش را دگرگون کرده و مدتها لذت ببرد.

حالِ خوشتان را که با ابراز محبت همسرتان ایجاد شده با پیامکهای متنوع در طول روز و هم حضوری برایش بازگو کنید تا همسرتان متوجه شود که ابراز‌ محبت چقدر می‌تواند حال و هوای زندگی زناشویی را عوض کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردها درک خودکارشون تعطيله

گاهی هست که خانم ها ناراحتن و هیچ دلیل خاصی هم نداره.

زن ها گاهی اوقات بی دليل دلشون ميگيره و يا ناراحت هستن.

همسرتون مياد خونه و مي بينه که ناراحتين و ازتون مي پرسه که چي شده؟ شما هم چيزي ندارين که بگين و نهايتا 

👈ميگين :"هيچي، دلم گرفته" 

همسرتون احساس ميکنه که نتونسته شما رو درک کنه و احساس ضعف ميکنه، ناراحت ميشه و حتي ممکنه عصباني شه.

شما هم با خودتون فکر ميکنين که:

👈" به جاي اينکه بهم محبت بکنه ازم عصباني مي شه، اصلا من رو درک نميکنه...." 

به جاي اين پروسه ناراحت کننده همون اول که ازتون دليل ناراحتي تون رو می پرسه با يکم عشوه و ناز زنونه

👈بگين: " بغلم کن، خوب مي شم. دلم واسه محبت هات تنگ شده" 

گفتنش شايد حس خوبي براي ما خانوم ها نباشه و معمولا خانم ها دوست دارن که شوهرشون دستگاه درک خودکار ! داشته باشه، ولي بهتر از دعوا و ناراحتی بعدشه ...

😜هیییس! نشنون 👂❌ 

مردها انقدرهام باهوش نیستن...

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

#سیاست_های_زنانه 

یه نکته ای که خیلی از مردها بدشون میاد اینه که خانمشون رازهای خونه رو به بیرون از خونه ببره.

هیچ وقت عیب های شوهرتون یا مشکلات بینتون رو پیش خانواده همسرتون مثلا مادر شوهرتون نبرین

بدتر از بردن مشکلات پیش اونها که از اونا بخواین پا درمیونی کنن و مثلا نکته ای رو به شوهرتون تذکر بدن

خیلی بستگی به شرایطتون داره ولی اصلش اینه که این چیزها رو نباید فامیل ها بخصوص فامیل های نزدیک بدونن چون روی احترام خود شما و دیدشون نسبت به شما تاثیر داره!!

2731
الهی خیر ببینی من شوهرم یک هفته قهرکرده دارم دیونه میشم واقعا تاثیرداره شروع کنم بخوندن؟؟؟

ارع عزیزم خیلیا بودن کع طلاق رسیدن که هیچ امیدی نداشتن ولی باخوندن سوره طلاق زندگیشون برگشته خالصانه نیت بکن واز خدا بخواه وبخون قرآن ومطمئن باش درست میشه انشالله

اقدام برای آشتی با همسر بعد از قهر شاید برای شما نیز کار دشواری باشد. ریشه اکثر اختلافات و دعواهای زن و شوهری، عدم توانایی در بیان درست خواسته‌ها و انتظارات یا بیان نیازها در زمان مناسب است. دعوا و قهر کردن بین زن و شوهر معمولا رایج است

2740

عزیزم نماز به نیت اینکه آشتی کنیم‌ بخونیم جواب میده

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا