2726
عنوان

معجزه آشتی با همسر

25938 بازدید | 41 پست

خیلی معجزه میکنه این دوتا سوره حتی بودن کسایی ک خواستن طلاق بگیرن واین باعث شده خود همسر پیشقدم آشتی بشه فقط خالص باشه نیتتون وضو بگیرین وبخونین و بعد دورکت نماز بخونین 

سوره طلاق دو بار وسوره مزمل ۲۱بار 

من ۲۴ سالم و همسرم ۲۸ سالشه☺️

راستش ما تو این دو سه هفته ی اخیر چند تا بحث باهم داشتیم که از نظر من هیچکدوم اهمیت نداشت و منم موضوع رو کش نمیدادم اما همسرم بخاطرش قهر کرد🙁

منم با اینکه عصبی شده بودم که سرموضوع بی اهمیت قهر کرده اما به روی خودم نیاوردم بار اول برای آشتی پیشقدم شدم و بعد کلی ناز کردن آشتی کرد اما بار دوم دیگ پیشقدم نشدم و مدت قهرمون خیلی طولانی شد 

هیچکدوم هم حاضر نبودیم پیشقدم شیم من چون مقصر نبودم و گفتم اگر پیشقدم شم دیگ واقعا بهش ثابت میشه که خودش تقصیری نداشته و من مقصر بودم و همسرمم بخاطر غرورش 😓 

تا اینکه من فکر کردم گفتم خدایا چیکار کنم که هم آشتی کنیم هم من پیشقدم نشم و خود همسرم پیشقدم بشه تا اینکه یاد کانال شما و معجزاتش افتادم 

تا حالا امتحان نکرده بودم و برا اولین بار شروع کردم ۲۱ بار #سوره_مزمل و ۲ بار هم #سوره_طلاق رو خوندم و نیت کردم که باهم آشتی کنیم در کمال ناباوری دیدم خودش اومد باهام حرف زد واقعا برام #معجزه بود چون فکر نمیکردم همسرم غرورش اجازه بده بیاد حرف بزنه ولی به این نتیجه رسیدم وقتی به خدا توکل کنم و ازش بخوام خودش همه چیو درست میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

🔴همسرم به خانواده اش #وابسته است. چه کنم؟؟

اولأ که وابستگی به خودی خود بد نیست!

وابستگی عاطفی زمانی نامطلوب و خطرناک می‌شود که روی عملکرد افراد تأثیر منفی بگذارد و استقلال، اظهارنظر و خلاقیت را از آن‌ها بگیرد .

اگر همسر شما از لحاظ عاطفی به خانواده‌اش وابسته است و باعث شده که شما احساس کنید نیازهای روحی و عاطفی شما تامین نمی‌شود حق دارید که از این وضعیت ناراحت باشید...

🔵 و اما راهکارها:

در ابتدا برای اینکه این مشکل را حل کنید به جای جبهه گیری سعی کنید به این نیاز همسرتان احترام بگذارید.

سعی کنید رابطه عاطفی خود را با همسرتان بیشتر کنید و احساس صمیمیت بیشتری بین خودتان به وجود بیاورید.

هنگامی که همسرتان به طور مستقل درباره موضوعی اظهار نظر می‌کند حتما وی را تحسین و تشویق کنید. اعتماد به نفس او را بالا ببرید.

یادتان باشد!آدم ها به سمت کسانی می روند که بیشتر ازهمه تحویلشان می گیرند و تأییدشان می کنند!!

هیچ وقت به همسرتان پیشنهاد قطع ارتباط با خانواده‌اش را ندهید .

فراموش نکنید که این موضوع باعث موضع گیری و لجاجت بیشتر وی خواهد شد.

همچنین تجربه وارد شدن در گروه‌های دوستی نیز یکی دیگر از مهارت‌هایی است که به مستقل شدن همسرتان کمک می‌کند.

2706