2733
2739
عنوان

اعصابم خیلی خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙄🙄بهتر نیس بهت ماهیانه نده همه خرجاتو بده خودش پس انداز کنه  بعد بهت  ۱۰۰ بده بگه این وا ...

خب حاضر نیست دیگه کلا فقط دوست داره بشینم خونه خرج نکنم ، خواهر خودش هر روز یه لباس تنشه و همشم لباسای گرون میگیره این حتی حاضر نیست مواد غذایی مفید برای بچه پول براش بده یکم گرون باشه انقدر میگه چقدر گرونه و این حرفا که ادم از خزید و‌خوردنش پشیمون میشه حساب دو قرون دو قرون خرجاشو میکنه ، پریروز هوس شیرینی کزدم رفتم گرفتم میگه کلی گرفتی اشتباه حساب کرد انتظار داشت دونه ای بردارم ! بخدا این مدلی نبوذ وگرنه اصلا باهاش ازدواج نمبکردم اصلا ادم خسیس نمیتونم تحمل کنم ، دور و وریامو میبینم انقدر به خودشونو و خورد و خوراکشون میرسن بعد خودمو میببنم از خودم و زندگیم بدم میاد بابت هز خرجم باید بهش جواب پس بدم

خب حاضر نیست دیگه کلا فقط دوست داره بشینم خونه خرج نکنم ، خواهر خودش هر روز یه لباس تنشه و همشم لباس ...

بهتره برین مشاور 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
2731
خب من تجریه ندارم یزای همین میرم

ببین من که زایمان کردم بهت میگم هر چی میخوای بدونی از دکتر زنانت بپرس یا اینجا سرچ کن.اون پولا رو هم جمع کن لباس بارداری بخر.اوضاع اقتصادی خرابه مردا حوصله ندارن خدایی هم زیاده 40 تومن.برو پیاده روی یا یوگا

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
خب حاضر نیست دیگه کلا فقط دوست داره بشینم خونه خرج نکنم ، خواهر خودش هر روز یه لباس تنشه و همشم لباس ...

ولی اینا که گفتی واقعا سخته.حتما قبل دنیا اومدن بچت باهاش صحبت کن

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2740

والا حق داره چقدر ادا اصول درمیارین هرچی بخوای بدونی تو اینترنت هست کلی کتاب هست تلویزیون شونصدتا برنامه داره شما میخوای مدام خرج درست کنی تو شرایطی که به قول خودت شوهرت مشکل داره و اوضاع اقتصادی افتضاحه اونم هیچی نگه

مادرای ما و خیلی زنا بدون این لوس بازیا کلی بچه هاس سالم به دنیا آوردن

استارتر ناراحت نشی نمیخوامم قضاوتت کنم ولی از حرفات به نظر میرسه خیلی پول برات بی ارزشه و ولخرجی و خ ...

والا من که اصلا خرج نمیکنم خودش میبینه لباسام همه برای دوران مجردیمه انقدر که لباس میخریدم مجرد بودم از وقتی باهاشم زیاد لباس نخریدم عید به عید اونم نه عین قبل برم کلی لبلس بگیرم مثل مجردیام ، همش منو میبره حاهای ارزون اخرم زیاد چیزی نمیگیرم همونارم ۱ سال میپوشم ، والا خونه مامانم بود انقذر تو رفاه بودم مامانم نمیزاشت اب تو دلمون تکون بخوره تازه وضع مامانم نسبت به شوهرم پایبن تره ولی اون خرجی که اون برام میکرد یک هزارمشو شوهرم تا حالا تو این دو سال برام نکرده ، خیلی خسیس شده ، خسیس نبوذ پرش کردن بهش یاد میدن ولی کی نمیدونم ، شایدم ایراد از منه از اول نه خرید زیاد کردم نه کلاس رفتم عادت کرده به کم خرجیم ، الان یه کلاس میخوام برم و لباس بارداری میخوام زورش میاد پول بده چون عادتش ندادم مرتب لباس بگیرم از بس لباسای دوره مجردیمو پوشیدم سختشه برام خرید کنه