2726
عنوان

اعصابم خیلی خورده

395 بازدید | 39 پست

امروز کلاس بارداری رفتم با کلی ذوق که میرم و دوره بارداری دیگه خبالم راحته همه چیز هست و همه چی یاد میگیرم چی به چیه ، چون ادمی هستم فوق العاده استرسی که برای کوچکترین چیزی اسنرس میگیرم ، کلاسم جلسه ای ۴۰ تومن میگیره و از اینکه با خانمهای باردار هم اشنا میشم و کسایی که حس و خالشون عین منه خیلی حسی خوبی داشتم بعد کلاس ، ولی شوهرم اعصابمو بهم ریخت و همش میگه چرا الکی پول کلاس میدی و پولو هدر میدی و برو خودت کار کن پول در بیار پول کلاس بده من از این پولا ندارم بهت بذم خیلی اعصابمو خورد کرده و حس و حالمو بهم ریخت ، اعصابم خیلی خورده باهاش دعوام شد و اومدم تو اتاق ، کلا هر وقت تو‌خونه است فقط غر میزنه و‌اعصابمو خورد میکنه بیچاره بچه ام فقط تو دلم شاهد اعصاب خوردیامه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب راست میگه دیگه بارداریم کلاس،میخواد..

این چیزارو درست کردن از،ملت پول بگیرن...

ما که کلاس،نرفتیم زایمان نکردیم؟.مادرای ما که ازینکارا نکردن بچه دار نشدن😕😕😐😐

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

خدایشش خیلی گرونه جلسه ای ۴۰ تومن 

بعضی بیمارستانا ک رایگانه

حرص نخور واسه بجه خوب نیس 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
اخه همهدجلسه هاش موضوعاش خوبه فقظ دو‌جلسه مربوط به زایمان طبیعیه که نمیرم

خوب وقتی شوهرت دوست نداره بری نرو خوب من نرفتم اصلا مگه چیشد بهتر از اینکه ک به خودتو بچت فشار بیاری واسه لجبازی باهم ☺

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

هفته ای چند باره؟

اگه شوهرت واقعا نداره واجب نیست که بری

به جاش کتاب بگیر بخون

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706