2737
2739
عنوان

ریزش موی سر و نازک شدن تار موها

| مشاهده متن کامل بحث + 8960 بازدید | 21 پست
احتمالا طبع سرت سرده..طبع پاییز و زمستان هم سرده..واسه همون باعث ریزش ت شده..سعی کن چیزهایی که طبع ش ...

درسته من طبع ام سرده یعنی با خوراکیهای گرم رفع میشه؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
نه اصلا حنا مورو خشک نمیکنه  من موهام خشک خشک بود و موهام نرم شد هیرویت قرص کامل تریه

چجوری استفاده میکنی چند وقت یبار؟

موهارو قرمز نمیکنه؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی بزنی سرت، اصلا طلا بزنی متاسفانه درست نمیشه ریزشش تا وقتی که استرس و اضطرابتو کم کنی. عزیزم مت ...

استرس و نمیشه کم کرد اگه بخوای هم نمیزارن به خدا

چجوری استفاده میکنی چند وقت یبار؟ موهارو قرمز نمیکنه؟

من موهام خیلی نازکه ولی نه رنگ نگرفته و شاید نهایتا دو روز بمونه ولی پایین موهام یکم تو افتاب دم به قرمزی میزنه 

ولی انقد موهام و از ریشه سفت کرده که همه جورش می ارزه 

من هر وقت بخوام برم حمام قبلش دوساعت رو سرم میزارم یا تو حمام میزنم و بعد نیم ساعت یا کمترمیشورم

2728
من موهام خیلی نازکه ولی نه رنگ نگرفته و شاید نهایتا دو روز بمونه ولی پایین موهام یکم تو افتاب دم به ...

چیزی قاطیش نمیکنی؟ فقط حنای خالص؟

درسته من طبع ام سرده یعنی با خوراکیهای گرم رفع میشه؟

آره عزیزم ریزش ت کمتر میشه..هم میتونی از جوشنده رزماری هم بعد از حمام یه کم که موهات خشک شد روی کف سرت اسپری کنی خیلی تاثیر داره.اگه میتونی روزی دوقاشق ارده بخور.