2726
عنوان

ریزش موی سر و نازک شدن تار موها

8945 بازدید | 21 پست

دوستان یه ماهی میشه موهای سرم به شدت میریزه یعنی چندین برابر قبل شده تار موهامم خیلی نازک شده یه مدتیه روغنهای گیاهی میزنم به ریشه موهام ولی فکر میکنم خود روغنها باعث ریزش بیشتر میشه اگه راه حلی دارین لطفا بهم بگین

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

رژیم نگرفتی؟

شوره ی سر نداری؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس و اضطراب نداری؟

چرا اتفاقا خیلی زیاد

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2728
رژیم نگرفتی؟ شوره ی سر نداری؟

نه خوشبختانه این یکیو ندارم رژیمم نمیگیرم

اول باید درمانش کنی بعد باید برای تقویت روغن بزنی وگرنه بدتر میشه  قرص هیرویتبخر بخور ودرکنارش ...

حنا موها رو خشک میکنه موهام همینجوری خشک هست ولی در مورد قرص باید حتما بخرم فقط نمیدونم کدومش بهتر جواب میده

چرا اتفاقا خیلی زیاد

هرچی بزنی سرت، اصلا طلا بزنی متاسفانه درست نمیشه ریزشش تا وقتی که استرس و اضطرابتو کم کنی.

عزیزم متاسفانه منم مشکل شمارو دارم، کف خونه پر شده از موهای من و من هم صب تا شب با جارو نشسته رو زمین مشغول تمیز کردنشون. یه جوری میریزه نگم برات

حنا موها رو خشک میکنه موهام همینجوری خشک هست ولی در مورد قرص باید حتما بخرم فقط نمیدونم کدومش بهتر ج ...

نه اصلا حنا مورو خشک نمیکنه 

من موهام خشک خشک بود و موهام نرم شد

هیرویت قرص کامل تریه 

عزیزم شما هیچ‌ماسکی نزن تا زمانی که بدونی طبعتون سرده یا گرم. حتما بررسی کن. دکتر طب سنتی خیلی کمک ...

اگر طبع گرم باشه چه ماسکی خوبه؟

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

احتمالا طبع سرت سرده..طبع پاییز و زمستان هم سرده..واسه همون باعث ریزش ت شده..سعی کن چیزهایی که طبع شون سرده رو مصرف نکنی مثل ترشیجات و لبینیات و .... اصلا هم غم و غصه و استرس نداشته باشی.

2706