2737
2734

من ۱۵هفته سرکلاژ شدم تا ۵ روز بعد سرکلاژم روزی یک آمپول پروژسترون میزدم و پماد واژینال برای جلوگیری از عفونت استفاده میکردم...دوباره از ۲۲ هفته دکترم قرص ایزوپرین و آمپول پرولوتون ۲۵۰ هفته ای یکی برام تجویز کرده.

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۵هفته سرکلاژ شدم تا ۵ روز بعد سرکلاژم روزی یک آمپول پروژسترون میزدم و پماد واژینال برای جلوگیری ...

منم باید بهش بگم ایزوپرین برام تجویزکنه 

یا من اسمه دوا و ذکره شفا
2742

دکتر من که میگه ایزوپرین باید تو جیب هر خانم حامله ای باشه...راستی یه سوال شما هم مثل من جنین رو پایین احساس میکنین؟ برای من که هم خودم پایین حسش میکنم هم صدای قلبش همیشه پایینه نمیدونم مربوط به همون طول سرویکس کم و سرکلاژ میشه یا نه

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
شیاف تجویزنکرده براشما؟

نه نداده

دکتر من که میگه ایزوپرین باید تو جیب هر خانم حامله ای باشه...راستی یه سوال شما هم مثل من جنین رو پای ...

بله منم تکوناشوهمیشه پایین احساس میکنم انگار به دهانه رحم فشارمیاره

دکتر من که میگه ایزوپرین باید تو جیب هر خانم حامله ای باشه...راستی یه سوال شما هم مثل من جنین رو پای ...

ایزوپرین چندساعت یه بارمیخورید؟همون ایزوپرین۱۰دیگه؟

2740
ایزوپرین چندساعت یه بارمیخورید؟همون ایزوپرین۱۰دیگه؟

بله ایزوپرین ۱۰ هر ۸ ساعت یکی