2737
2734
عزیزم من تو اقدامم الان چند روزه درد پری دارم ولی نیومده زیر دلم و کمرم درد میکرد دیروزم موعودم بود ...

وای خدای من اصلا یادم نبود این تاپیک یکی لایکم کرده بود 

الان دیدم 

خداروشکر دختر نازم پیشمه

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من ۸ ماه تو اقدامم  این ماه قرار بود ۲۰ پریود بشم ولی نشدم ۱۶ و۱۷ لکه بینی قهوه ایی که توی یک روز تموم شد بعد الان ۹ روز گذشته بی بی زدم منفی بود ولی حس الان  انگار درد پریودی خفیف دارم به نظرتون باردارم ممکن زود بی بی زده باشم ؟

سلام من ۸ ماه تو اقدامم  این ماه قرار بود ۲۰ پریود بشم ولی نشدم ۱۶ و۱۷ لکه بینی قهوه ایی که توی ...

یک هفته بعد تاخیر نشون میده. اگ علایم بارداری داری برو ازمایش بده استرس و فکرو خیالم بریز دور 

2738
منم این ماه اقدام کردم ولی پرولاکتینم بالاست پس فردا هم باید پریود بشم خیلی علائم پریودی دارم ولی کا ...

سلام اگه هنوز باردار نشدین و پرولاکتین بالا دارید تنها راهش که بیاد پایین جینسینگ و خسرودار هست. البته داروهای شیمیایی مث کابرگولین و برموکریپتین هستند برای کاهش

چون داروی کابرگولین و برموکریپتین خودش ممکنه باعث سقط بشن

🌱🌺درجهان تنها یک راه هست و آن هم* راه راست*🌺🌱
بچه ها من اون موقع ک میخواستم باردار نشدم بعداز چن سال ک منصرف شدیم از بچه باردار شدم😪

سلام عزیزم 

مبارک باشه،فسقلیتون دختره یا پسر؟

داشتم تاپیکتون میخوندم،الان دیدم نوشتین که باردارشدین،خوشحال شدم براتون

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم