2410
2553

من تا ماه چهارم وقت پریودی که میرسید‌ درد پریودی داشتم طوریکه میگفتم فکر کنم بچه میخواد بیفته به دکترم هر ماه میگفتم میگفت واسه بعضیا اینجوری‌ هست

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خاهر من 

@leilajoon    

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2714
من تا ماه چهارم وقت پریودی که میرسید‌ درد پریودی داشتم طوریکه میگفتم فکر کنم بچه میخواد بیفته به دکت ...

عه جدی؟

موقع پری هم حس پری داشتی؟

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
🙏🙏انشالله توام حس پریودی داشته باشی ولی بی بی مثبت بشه گلی 😍

انشاءالله لیلی جون

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
عه جدی؟ موقع پری هم حس پری داشتی؟

آره تا ماه چهارم بارداری همین اوضاع‌ بود دیگه از ماه ۵ خبری نبود از درد

همش میگفتم الان که لباسم کثیف بشه انقدر به واقعیت نزدیک بود حس و دردم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
منم درد پریودی تا 7هفتگی داشتم جوری که همش احساس میکردم یه چیزی میخواد از زیر دلم کنده بشه.عین بز هم ...

عزیزم یعنی ماهی که باردار بودی علایمت مثل همون پری بود؟قرق نداشت؟

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
2706