2733
2734
عنوان

آقایون نظرتون مهمه برام

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 20 پست
سلام خوبید داخل تاپیکم نظر دادین دخترهای سن بالا  عالی هستن کسی رو سراغ داری

منظورم این بود الان خیلب از دخترها هستن سنشون بالاء ولی خوبن ...دلیل نیست بد بودن که ازدواج نکردن...قدیم بود زود ازدواج می کردن و لذتی نمی بردن از دوران نوجوونیشون....

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم این بود الان خیلب از دخترها هستن سنشون بالاء ولی خوبن ...دلیل نیست بد بودن که ازدواج نکردن... ...

عشق اول دیگه چه صیغه ای هست؟اینا فقط بازیهای دردسر دار هست.عشق فقط اونی که کنارته و داره عمر و جوونی و احساسش رو پای تو میزاره.عشق کلمه ای هست برای فروش کتابها و فیلمها.دوست داشتن اصل کار هست و زیباست.

عشق اول دیگه چه صیغه ای هست؟اینا فقط بازیهای دردسر دار هست.عشق فقط اونی که کنارته و داره عمر و جوونی ...

خدا کنه اینطور باشه......پس چرا وقتی عشق اولشون رو می بینن یه طوری دست پاچه میشن که نگو‌...یا ضایع بازی در میارن کلاً

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘
2728
خدا کنه اینطور باشه......پس چرا وقتی عشق اولشون رو می بینن یه طوری دست پاچه میشن که نگو‌...یا ضایع ب ...

خوب دیگه هر کس یه جوری هست.از اونجا که بنده کلا اعتقادم بر این هست چیزی یا کسی  که حسابی رفتی دنبالش و نشد دیگه نباید بری تو فکرش من میبودم اصلا برام مهم نبود.نمیدونم شاید من خیلی یخم.